Майже 10 тисяч літрів: на Вінниччині вилучили з незаконного обігу партію етилового спирту вартістю пів мільйона гривень

13:50
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вчора, 24 жовтня, поліцейські на Вінниччині вилучили з незаконного обігу майже 10 тисяч літрів етилового спирту. Вартість вилученого за цінами ринку сягає 500 тисяч гривень. 

Як повідомляється на сайті Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, оперативники з’ясували, що партію спирту, який, імовірно, потрапив на територію країни контрабандним шляхом, везтимуть до Вінницької області для подальшого виготовлення фальсифікованої горілки.

Зазначено, що 24 жовтня, за результатами заходів співробітники Департаменту стратегічних розслідувань та теруправління в Вінницькій області спільно з ГУНП у Вінницькій області вилучили майже 10 тисяч літрів етилового спирту, вартість якого на ринку сягає 500 тис. грн. Спирт виявили у металевій цистерні, яка була замаскована та вмонтована в автомобільному причепі.

Зазначено, що з такої кількості етилового спирту ділки могли б отримати до 50 тисяч пляшок горілки, а прибуток у кілька разів перевищував би вартість вилученого спирту.

“Таким чином, поліцейські не лише перекрили незаконний канал постачання спирту, але й завадили можливому потраплянню на споживчий ринок фальсифікованої алкогольної продукції. Правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до незаконної діяльності, а також канали потрапляння етилового спирту на територію України” – йдеться у повідомленні.

 

Фото з сайту ГУ НП у Вінницькій області