Майстер-класи та екскурсії: Вінницький краєзнавчий музей підготував “Заходи вихідного дня” на жовтень

14:31
Become a Patron!

Вінницький обласний краєзнавчий музей підготував на жовтень місяць “Заходи вихідного дня”: два майстер-класи та три типи екскурсій.

Як повідомляє Вінницький обласний краєзнавчий музей, розпочнуться заходи 2 жовтня і триватимуть до 30 жовтня:

Ви зможете не лише почути цікаві розповіді досвідчених екскурсоводів, а й здійснити віртуальну мандрівку у льодовиковий період, дізнатися про середньовічні засоби для письма, освоїти палеолітичні техніки полювання, навчитися виготовляти борошно, як трипільці, видобувати вогонь, спробувати створити свій мистецькій витвір у вигляді витинанки, традиційної вишивки або сувенірної ляльки й багато іншого.

Розпочнеться жовтень з кураторської екскурсії виставкою “Школа темних віків” (о 15:00). Наступної неділі, 9 жовтня, відбудеться інтерактивна екскурсія “Археологічні мандри: урок виживання” (о 15:00). Далі 16 жовтня – пішохідна екскурсія “Вінницькі мури. Погляд крізь віки” (о 15:00).

Також це два майстер-класи: з виготовлення сувенірної ляльки (23 жовтня, о 14:00) та з традиційних подільських технік вишивки “Качалкова гладь” (29 жовтня, о 15:00). І, наостанок, 30 жовтня відбудеться інтерактивна екскурсія для дітей “Мамонт Вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле” (о 12:00).

Зазначено, що квиток на екскурсії для дітей та студентів вартує 30 гривень, а для дорослих – 50 гривень.

Водночас, на екскурсію «Вінницькі Мури…» вартість складає 100 гривень, на майстер-клас з витинанки та вишивки – 50 гривень, а на майстер-клас з виготовлення сувенірної ляльки – 70 гривень.

Реєстрація на заходи обов’язкова за номером телефону 068-725-49-57, а дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00.

Ілюстративне фото – https://vitatv.com.ua/,

фото – зі сторінки Вінницького обласного краєзнавчого музею у Facebook

Читайте також: У Вінниці виступить об’єднаний оркестр Вінницької та Маріупольської філармоній

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.