Майстер Хангу або “зв’язок між нами і виміром звуку”: у Вінниці відбудеться концерт NADAYANA

16:50
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Цієї середи, 7 липня, у Вінниці відбудеться концерт музиканта “NADAYANA”, який відомий, зокрема, завдяки грі на Хангу. Крім концерту, запланована також фотосесія та живе спілкування з фанатами, а також роздача автографів.

Як повідомляється в анонсі заходу, концерт відбудеться в ресторані Lavinia Osteria.

– Завдяки автентичному самовираженню і неповторному харизматичному підходу, NADAYANA перетворює голос рідкісних і екзотичних музичних інструментів Handpan (Ханг) і Gong в імпульс, який встановлює зв’язок між нами і виміром звуку.

NADAYANA – від санскритського «nadam» (внутрішній звук, виявляється в глибокій медитації) – це запрошення заново відкрити для себе внутрішню музику за межами того, що ми чуємо своїми фізичними вухами, щоб відчути більш справжню версію себе, – йдеться в анонсі.

На ютуб-каналі виконавця зазначається, що загалом відео музиканта набрали понад 4,2 мільйона переглядів, найбільш популярне з яких – “NADAYANA & Iulia Lazarciuc – With You”(1,9 мільйона переглядів).

Вказується, що можна буде на гостей заходу очікуватимуть “концерт, фотосесія, живе спілкування, автографи, культурний нетворкінг та незабутні враження”. Як повідомили Vежі організатори, концерт триватиме близько години, після чого у глядачів і буде можливість, зокрема, сфотографуватись з музикантом та взяти у нього автограф.

Концерт “NADAYANA” відбудеться 7 липня, о 21:00 в ресторані “Lavinia Osteria” (вул. Архітектора Артинова, 6). Вартість квитків – 350 гривень. Придбати квитки можна буде на місці, а попередньо забронювати їх – за номером 097 602 06 95.

Головне фото – i.ytimg.com