Майбутнє парку “Хімік”: у Вінниці публічно обговорять, яким стане новий міський простір

17:29
Автор: Микола Геркалюк
Become a Patron!

Протягом квітня фахівці з “Інституту розвитку міст” спілкуватимуться з громадськістю та влаштовуватимуть публічні дискусії. Це все відбуватиметься з метою вивчення громадської думки стосовно створення парку “Хімік”.

Наприкінці березня, під час сесії міської ради, депутати прийняли рішення про створення парку “Хімік”. Водночас вони доручили комунальному підприємству “Інститут розвитку міст” зайнятись вивченням громадської думки стосовно цього питання.

Сьогодні на Фейсбуці з’явилась сторінка під назвою Дослідницький урбан-проект “Хімік”. Її мета – вислітлювати перебіг обговорення та досліджень. 

Вже наступного тижня планується влаштувати кілька дискусій. Перша відбудеться 10 квітня безпосередньо на території парку “Хімік” з 18:00 до 20:00. Ідеться про публічне обговорення, де урбаністи з’ясовуватимуть як і ким використовується територія парку та що їм для того потрібне.

11 квітня фахівці з міського розвитку, архітектури та урбаністики обговорять результати попередньої дискусії та проаналізують дослідження території парку. Зараз “Інститут розвитку міст” спільно з волонтерами та консультантами вже займається вищезгаданими дослідженнями.

Додатково до цього фахівці здійснять моніторинг використання рекреаційних зон території довкола “Хіміка”. Мова йде про квартал, обмежений вулицями Некрасова, Академіка Янгеля, Батозькою та Героїв Крут.

Кінцеві результати досліджень та можливі варіанти використання “Хіміка” планують презентувати 22 квітня. До 1 травня всі ці дані “Інститут розвитку міст” має представити на розгляд постійної комісії міської ради з питань містобудування. Вже після цього міськрада має визначитись із подальшими кроками стосовно долі парку.    

Фото: http://vlasno.info