Магія від «TOLOKA» та «OMANA» і драйв від «The Unsleeping»: на Вінниччині відбудеться черговий фестиваль «БарRockКо»

15:29
Автор: Богдан Будай

Наступної суботи, 4 вересня, в місті Бар відбудеться черговий фестиваль «БарRockКо». На сьогодні організатори анонсували виступ п’яти гуртів: «TOLOKA», «STANZA», «WENTSEAT», «OMANA» та «The Unsleeping», які минулоріч здобули чималу популярність завдяки хітовій пісні «Ptaha Fred».

Про гурт «TOLOKA» кажуть, що їхня музика ‒ це «краса, енергія та ритм свободи». В своїй творчості виконавці з Кам’янця-Подільського поєднують драйвовий рок з українським фольком. Тож організатори запрошують відвідати фест, аби «відчути неповторний музичний колорит та трішки магії» від «TOLOKA».

Магічну атмосферу на фестивалі створюватиме і київський гурт «OMANA».

‒ Це рок-тріо часто фантазує про міфічні створіння, створюючи свою нову реальність, ‒ розповідають про колектив організатори «БарRockКо».

Ще одні кияни ‒ гурт «WENTSEAT». Як йдеться на Facebook-сторінці фестивалю, їхня творчість ‒ це «суміш гранжевого драйву та чуттєвих мелодій».

Тематика їхніх пісень, за словами організаторів, переважно стосується антиутопій та неприпустимості перетворення життя на одну з історій Орвелла. Тож відвідувачам пропонують відвідати фест та відчути глибину композицій «WENTSEAT» наживо.

Наступний гурт, «STANZA» з Хмельницького, грає у стилі modern rock. Про колектив кажуть, що їхня лірика ‒ це «мудра життєва філософія, нестаріючі теми любові і пошуку сенсу життя». Виконавці зуміли віднайти свою неповторну гармонію музики, віршів та вміння донести їх до слухача.

Наостанок ‒ гурт «The Unsleeping». Уманський колектив, який перебрався до Києва і минулого року здобув популярність та кілька нагород за пісню «Ptaha Fred». Організатори зазначають, що гурт за два роки вже підкорив більшість великих українських фестивалів.

До слова, один з гуртів організатори розшукали шляхом такого собі міні-відбору. Колективам пропонували створити оригінальну відео-презентацію свого гурту і використати фразу «Ми хочемо на «БарRockКо». Таким чином, в перелік виконавців фестивалю потрапив гурт київський гурт «WENTSEAT».

Фестиваль «БарRockКо» розпочнеться 4 вересня на місцевому стадіоні в місті Бар о 17:00. Вхід безкоштовний.