«Made in Ukraine – продано за кордоном»: у Вінниці розкажуть, як масштабувати бізнес

13:29
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Наступного тижня у Вінниці підприємцям розкажуть, як розширити свій бізнес за кордон та влаштувати експорт продукції в інші країни.

Як повідомляє Вінницька міська рада, 27 грудня у вінницькому просторі “Чердак” відбудеться зустріч представників бізнесу – «MeetUp: Export for business. Made in Ukraine – продано закордоном». До участі запрошують підприємців, які працюють та зареєстровані у Вінниці.

На заході фахівець бізнес-школи розповість про оформлення документів та ліцензій для експорту, отримання міжнародних сертифікатів, відповідності продукції, роботи з митницею, пошуку ринків збуту, міжнародні тендери, а також пошук міжнародних партнерів і розуміння експортних квот.

Серію заходів «Meetup для бізнесу» запроваджено за підтримки Вінницької міської ради. Meet Up для бізнесу – це новий формат заходів для підприємців у Вінниці. Вже було проведено 5 заходів, усі вони стосувались актуальних тем, які було визначено під час опитування підприємців міста «Критикуєш – пропонуй». Загалом учасниками мітапів вже стали понад 500 учасників.

Спікером останнього в цьому році мітапу стане викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS) Дмитро Швець, який навчає власників та директорів компаній та корпорацій масштабувати бізнес за кордоном.

Дмитро Швець – викладач KMBS та директор консалтингової компанії Start Global. Має 10 років досвіду та колекцію з сотні кейсів успіху компаній, що стали глобальними та міжнародними.

Дмитро Швець, фото: prostir.ua

Дмитро готує програму виключно під аудиторію міста та розповість підприємцям, як перевірити готовність компанії до виходу на глобальні ринки, отримати необхідну якість продукту чи послуги, аби конкурувати у світі та визначити етапи експансії, а також створити покроковий план.

– Даний захід безумовно надихне вас на глобальні плани у 2020 році і змусить повірити, що всі територіальні обмеження – лише в нашій уяві, – пишуть організатори в анонсі.

Крім того, мітап є майданчиком для професійних знайомств та налагодження бізнес-контактів.

“MeetUp: Export for business” розпочнеться 27 грудня о 17:00 у просторі “Чердак” (ТРЦ “Skypark”, 8 поверх). Участь у заході безкоштовна, але кількість місць обмежена. Вхід за попередньою реєстрацією ТУТ.

Читайте також: У Вінниці планують збудувати завод з виробництва будматеріалів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.