«Людина року 2020»: на Вінниччині приймають пропозиції щодо кандидатів у номінаціях

18:05
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці в лютому вчергове нагороджуватимуть переможців обласного конкурсу «Людина року 2020» в номінаціях «Депутат року», «Митець року», «Ресторатор року» та інших. Претенденти можуть подати свою заявку до 12 січня.

Як ідеться на сайті Вінницької облради, розпочався прийом документів для участі в конкурсу «Людина року 2020». У конкурсі можуть брати участь вінничани, які проживають на території області та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки.

– Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності, – пишуть на сторінці.

Положенням про конкурс визначено 34 номінації: «Регіональний лідер року», «Громадський діяч року», «Депутат року», «Державний службовець року», «Діяч культури та мистецтва року», «Діяч освіти та науки року», «Берегиня роду», «Журналіст року», «Міський голова року», «Митець року», «Самоврядець року», «Лідер медичної галузі року», «Аграрій року», «Соціальний працівник року», «Торгівельна марка року», «Підприємець року», «Промисловець року», «Роботодавець року», «Спортсмен року», «Нова генерація року», «Герой року», «Меценат року», «Захисник України року», «Благодійник року», «Ресторатор року», «Лідер туристичної галузі року», «Багатодітна родина року», «Бізнесмен року», «Дизайнер року», «Фінансист року», «Обдарованість року», «Правник року», «Комунальник року», «Волонтер року».

Для участі у конкурсі необхідно заповнити електронну гугл-форму за ЦИМ посиланням.  У зв’язку з COVID-19 документи приймаються в електронному вигляді. Прийом документів здійснюється до 12 січня 2021 року включно. З додаткових питань можна звернутись до начальника інформаційно-аналітичного відділу Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Добровольської Єлизавети Юріївни – 8 097 185 99 11, [email protected]

З положенням про проведення обласного конкурсу «Людина року» можна ознайомитись ТУТ. Як відбулися попередні нагородження в межах конкурсу читайте у наших матеріалах нижче:

Читайте також: Герой, волонтер, журналістка і мер: у Вінниці вручили відзнаки “Людина року”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: У ресторані та з гучним концертом: церемонію нагородження «Людина року 2018» у Вінниці вперше зробили публічною. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Названо переможців конкурсу «Людина року-2017» на Вінниччині

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.