“Людина без критичного мислення”, Бетмен та Фредді Крюгер на моноколесі: у Вінниці відбувся сьомий хелловінський велозаїзд. ФОТОРЕПОРТАЖ

16:29
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Сьогодні, 31 жовтня, Вінницею всьоме проїхали колона велосипедистів в хелловінських образах. Так, вінничани могли побачити на двоколісних і традиційних для цього свята вампірів зі скелетами, і Бетмена, й “ідейні” костюми сміття та “людини без критичного мислення”.

Так, велосипедисти почали збиратися близько 10:30 біля Вежі Артинова на Європейській площі. Серед учасників заїзду – і діти, і люди старшого віку.

 

 

 

 

Так, один з найстарших учасників цьогорічного велозаїзду, Олександр, приїхав на заїзд в образі графа Дракули (який зрештою визнали найкращим чоловічим образом). Він розповів, що регулярно брав участь у костюмованих велопробігах, а цьогоріч додатковою мотивацією участі стало “бажання внести різноманіття в життя, наповнене всілякими санітарними нормами”.

 

 

 

Серед інших яскравих образів учасників, які прийшли до Вежі – і Бетмен, і “темний” чаклун, і чумний лікар, і Фредді Крюгер (який поїхав до пункту призначення на моноколесі).

Та загалом на велозаїзді були учасники не лише різного віку, але й з образами з різноманітною історією – хтось прийшов у хенд-мейд елементах образів, хтось доповнив костюм святковим макіяжем, а хтось вирішив своїми “вбраннями” привернути увагу до певних проблем людства.

 

 

 

 

 

 

Так, подружжя Ольги та Олександра не лише створили креативні образи, але й обгрунтували їхній символізм.

– Я вважаю, що існування привидів, відьмочок та потойбічного  світу ще необхідно довести, а ось що точно не треба доводити, так це те, що наша країна, та й вся наша планета, “потопають” у смітті. Тож здається, що сміття – набагато страшніша проблема, ніж всі потойбічні духи, – зазначила Ольга та додала, що вважає свій костюм “сміття” найстрашнішим. Ми ж зазначимо, що його зрештою визнали найкреативнішим жіночим образом велозаїзду.

 

Натомість чоловік Ольги, Олександр, вирішив привернути увагу до великої кількості людей без критичного мислення. Серед головних елементів його образу – декоративний “чіп” на лобі, “емблема” антивакцинаторів та символ вайберу, як месенджеру, через який досить часто ширяться фейки та напис “Homo sapiens” з перекресленим другим словом.

 

 

Зрештою, близько 11:00 понад тридцять учасників велозаїзду при частковому супроводі поліції вирушили від Європейської площі до ТРЦ “Plaza Park” на Вишеньці. Там відбулось нагородження учасників за найкращі образи та найкраще прикрашений байк (серед тих, хто дістався фінішу).

 Фото Олександра Ляховського