× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Любовна любов”: вінницький гурт “Женя і Катя” заспівали на сцені “Х-Фактору”. ВІДЕО

16:20
Автор: Дарія Марущак

Субота, шостий кастинг “Х-Фактору” в Дніпрі, та, мабуть, найромантичніша пара Вінниці, серця яких поєднала музика. З проникливою піснею та люблячим поглядом один на одного – саме такими вони були на сцені наймасштабнішого шоу України.

Женя і Катя познайомились на вечорі музики 2013 року у Вінниці та одразу відчули, що створені один для одного. Згодом, у них навіть народилась пісня присвячена знайомству – “Усе неважливе тепер”, яка увійшла в дебютний міні-альбом.

Лише після року стосунків пара спробувала заспівати удвох і записала кавер на пісню Еда Ширана – “A Team”. А потім все нові і нові кавери, сповнені проникливості та чуттєвості, які привели до створення власного альбому “Втомлене місто”, дебют якого відбувся у 2016 році. До альбому ввійшло 7 пісень, серед яких: “Втомлене місто”, “Fall in love”, “Зима”, “Надобраніч”, “Усе неважливе тепер”, “Частина мого життя” та “Сьогодні вночі”.

Зараз гурт ділиться своїми творчими доробками у стилі романтичного інді та смарт поп зі слухачами міст України, створює музичні кліпи на власні треки, а їх пісні лунають на декільках радіостанціях у різних містах країни та провідних музичних телеканалах.

З авторською піснею “Втомлене місто”, яка набрала 107 тисяч переглядів на YouTube – каналі гурту, Женя і Катя піднялись на сцену “Х-Фактору”, аби їх почула вся країна. Дмитро Шуров, один з членів журі, одразу зазначив що знайомий з приємною музикою дуету. Виконання справило неабияке враження на всіх своєю милою подачею та щирістю.

– Яка любовна любов, лагідна лагідність, – прокоментував Андрій Бедняков, ведучий проекту.

Попри це, Олег Винник зазначив, що виступ пари йому здався нудним і сказав “ні”, але, враховуючи голоси решти суддів, пара все ж пройшла у тренувальний табір.

 

Читайте також: Вінницька розслабленість та “Руки в брюки”: як у Вінниці “Х-Фактор” таланти відбирав. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.