× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Любов, роботи та помста: у Вінниці покажуть короткометражки Манхеттенського кінофестивалю

13:11
Автор: Дар'я Гоц

Відзавтра вінничани зможуть відвідати Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів. Покази відбудуться у кінотеатрі “Родина”. 

З 26 вересня по друге жовтня українці вже в 13-й раз зможуть приєднатися до вибору кращої короткометражки року серед добірки робіт, які увійшли до Манхетенського міжнародного кінофестивалю.

Цей фестиваль короткометражних фільмів щорічно збирає заявки від режисерів зі всього світу і у вересні представляє фіналістів. Переможців визначають самі глядачі: протягом тижня міжнародна аудиторія голосує за найвдаліший фільм.

 

Загалом у кінотеатрі “Родина” покажуть 10 короткометражок, загальна тривалість – 149 хвилин. Початок о 20 годині. Вартість квитків становить 50 гривень.

У програмі:

  • “На краю світу”, США, тривалість – 13 хвилин.

В апокаліптичному майбутньому самотня держслужбовиця закохується у солдата під час останньої світової війни. Але їхнє спільне майбутнє опиняється під загрозою, коли хлопця відсилають назад у зону бойових дій.

  • “Сімейний роман”, Велика Британія, тривалість – 13 хвилин.

Аннабель прокидається одна в спальні незнайомця у свій 30-й день народження. Вона думає, що день не може стати гірше, але тут входить Бернард, і він явно не чоловік її мрії.

  • “Малу”, Німеччина, тривалість – 14 хвилин.

Отримавши відмову у знаменитій танцювальній школі, Малу має шанс довести, що їй судилося стати танцівницею, попри те, що всі ставки не на її користь.

  • “Час розлуки”, Велика Британія, тривалість – 14 хвилин.

Літній чоловік живе як самітник, переслідуваний своїм минулим та пам’яттю про сім’ю, яка у нього колись була. Поки до нього не приходить гість у нелюдській подобі і не порушує його ізоляцію.

  • “Матч”, Фінляндія, тривалість – 16 хвилин.

Дві жінки середнього віку перетворюють дружню гру в теніс на інтенсивне змагання, але об’єднуються в кінці матчу, коли виявляють одну спільну рису.

  • “Сильвія”, Велика Британія, тривалість – 16 хвилин.

Наша любов до автомобіля означає, що машина може відчувати себе частиною сім’ї. Іноді навіть чимось більшим.

  • “Чайові”, Канада, тривалість – 14 хвилин.

Дорогий ресторан. Після обслуговування столика з «важкими» клієнтами офіціантка досягає точки кипіння і вигадує спеціальну страву помсти.

  • “Уроки водіння”, Іран, тривалість – 13 хвилин.

Згідно з іранськими законами чоловік Бахаре повинен супроводжувати її під час уроків водіння: дівчина не може залишатися з інструктором сам на сам. Двоє чоловіків не ладнають між собою.

  • “Уламки”, США, тривалість – 14 хвилин.

Аварія на будівельному майданчику. Армандо діє швидко, намагаючись врятувати свою бригаду, але стикається з жахливою правдою. Фільм представляє інсайдерський погляд на похмурий світ торгівлі людьми.

  • “Футбольний клуб Нефти”, Франція, тривалість – 17 хвилин.

Туніс, кордон з Алжиром. Два маленькі брати, фанати футболу, знаходять посеред пустелі віслюка. Звична справа, але чому тварина у навушниках?

Придбати квитки на показ фільмів можна у касі кінотеатру.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.