Лицарські бої, народні ремесла та ярмарок: на Вінниччині відбудеться фестиваль «Дунстан»

16:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

У травні на Вінниччині відбудеться фестиваль народних ремесел. Для гостей заходу готують чимало розваг: майстер-класи з народних ремесел, виступи музичних гуртів, фотозони та можливість придбати унікальні вироби від майстрів.  

Фестиваль ремесел має назву на честь святого Дунстана та відбудеться у день, коли його вшановують – 19 травня. Влаштують захід неподалік Вінниці, а саме у селі Стадниця на території бази відпочинку «На Яру» . Фестиваль спрямований на те, щоб розвивати традиційну народну культуру, підвищувати інтерес до роботи майстрів-ремісників та розвивати туризм.

– Починаючи з часів Середньовіччя, в Європі ювеліри і ремісники відзначають своє професійне свято в день Святого Дунстана, покровителя ковалів і ювелірів, – зазначають організатори на сторінці фестивалю.

В рамках фестивалю буде працювати виставка-продаж «Ярмарок майстрів». Також на гостей заходу чекають різноманітні конкурси та майстер-класи для дітей та дорослих, серед яких художня ковка, ювелірне мистецтво та карбування, гончарне ремесло, виготовлення виробів з дерева, декоративна обробка каменю, плетіння з різних матеріалів, розпис по дереву тощо.

На території фестивалю будуть організовані місця для харчування, фотозони та дитячі ігрові майданчики. Розважальна частина складатиметься з реконструкції лицарських боїв, виступів музичних колективів та виставки ландшафтних інсталяцій «Таємниці Гластонбері». А на березі озера, що знаходиться поблизу місця проведення фестивалю, влаштують квест «Екскалібур. Меч короля Артура».

До речі, майстри, які б хотіли долучитися до фестивалю, можуть до третього квітня надіслати заявку зі світлинами робіт на адресу: [email protected] Слідкувати за оновленнями та програмою фестивалю можна на сторінці заходу ТУТ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вінницькі лицарі з «Аркони»: захоплені колишньою війною та блиском металу. ФОТО