Літинські рятувальники отримали перше в області пожежне авто, розраховане на 5 тонн води. ФОТО

13:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 15 грудня, рятувальникам Літинської пожежної частини передали перший в області пожежний автомобіль, розрахований на 5 тонн води. Раніше пожежники використовували авто, розраховане на 4 тонни. 

Як повідомляють у Вінницькій облдержадміністрації, новий МАЗ коштує 7,4 мільйона гривень.

Відомо, що це друга автівка, придбана для Літинської частини коштом держави. Нещодавно рятувальники отримали спецавтомобіль “Ford”, на якому виїжджають на ДТП.

Новий МАЗ призначений для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння і служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною.

Окрім того, ще один пожежний “JELCZ 008” рятувальники отримали в якості гуманітарної допомоги з Польщі. За словами очільника ОДА Сергія Борзова, це другий такий автомобіль від польських партнерів. Пожежна машина, якою раніше користувалися в Літині, тепер же використовуватиметься в Оратові.

За словами начальника ГУ ДСНС у Вінницькій області Руслана Шевчука, нова спецтехніка вкрай необхідна надзвичайникам.

Це раніше сокирою розрізали машини, щоб дістати людей, а тепер маємо сучасну техніку. Чому саме Літин? Бо тут траса. До речі, наші рятувальники виїжджають і на виклики у сусідню Хмельницьку область. Тепер ця частина укомплектована технікою на 11 мільйонів, – розповів Руслан Шевчук.

За його словами, цьогоріч у Літинській частині зареєстровано 100 викликів, здійснено мінімум 60 виїздів бригади рятувальників на місця ДТП.

Фото – з сайту Вінницької ОДА

Читайте також: Вінницькі рятувальники отримали гуманітарну допомогу з Нідерландів. ФОТО, ВІДЕО

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.