× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Лісові смаколики, концерт і майстер-класи: вінничан запрошують на фестиваль лісівників

12:20
Автор: Катерина Дядюк

Цієї неділі, 8 вересня, Фонтанна площа Вінниці стане “лісовою”, адже там відбудеться третій обласний лісівничо-просвітницький фестиваль “Пізнай ліс!”. Для відвідувачів підготували майстер-класи, дитячий ярмарок, фотозони, лісові ласощі, концерт та цікаві локації.

Як повідомили на сайті Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, свято відбудеться на Фонтанній площі Центрального парку міста, і на нього запрошують “усіх, хто бажає доторкнутися до щоденного життя Подільського лісу, а також поспілкуватися з лісівниками усієї області та їхніми вихованцями”.

 

Таким чином вінничани зможуть посмакувати випічкою домашнього приготування, цілющим лісовим медом, ліщиною, соковитими яблуками і сливами. А з напоїв можна буде спробувати кришталево чистої джерельної води чи запашного лісового чаю.

Також впродовж свята для дітей проводитимуть різноманітні майстер-класи.

 

Передбачена й концертна програма. З 13:00 на сцені виступатиме професійний духовий оркестр, а вже о 15:00 розпочнеться святковий концерт талановитих дітей, які вражатимуть хореографічними та вокальними номерами.

Лісівники також покажуть свої таланти: у спеціальних наметах буде представлена їхня творчість – вироби з дерева, картини та інші витвори.

 

Крім цього вінничани зможуть більше дізнатися про роботу й особливості кожного держлісгоспу.

У повідомленні йдеться, що лісівники познайомлять присутніх із флорою та фауною нашого лісу, лісовими культурами, лісовим насінням, продукцією побічного користування, особливостями вирощуванням посадкового матеріалу, базовими лісорозсадниками, теплицями тощо.

 

Усе це та багато іншого чекає на третьому обласному лісівничо-просвітницькому фестивалі “Пізнай ліс!”, який відбудеться уже цієї неділі, 8 вересня.

Тож вінничан запрошують приходити з дітьми, друзями та родинами, щоб відпочити, сфотографуватися, поспілкуватися і релакснути.

Фото – vinwood.gov.ua
Ілюстративне фото – tracyofsweden.com

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.