Лімфома та кіста: двом хлопчикам з Вінниці збирають гроші на лікування

12:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 23 Липня 2020, в 19:13

Двом вінничанам – Нікіті Морозу та Дмитру Шилову – збирають гроші на лікування. У першого – кіста загальної жовчної протоки, в другого – лімфома.

Як ідеться на фейсбук-сторінці “Допомога Дімі Шилову”, хлопчику збирають гроші для пересадки кісткового мозку.  Діагноз – анапластична крупноклітинна лімфома ALK+(дрібноклітинний варіант), 4 стадія, з ураженням кісткового мозку.

Як повідомила Vежі Світлана, яка допомагає родині зібрати кошти, наразі Дмитро проходить сьомий курс хіміотерапії в лікарні «Охматдит». Місяць такого лікування коштує від 150 тисяч гривень. Цієї осені хлопчику планують зробити трансплантацію кісткового мозку. Станом на травень у Туреччині та Німеччині така операція коштувала від 100 тисяч євро.

Реквізити для допомоги хлопчика – 5168 7520 1040 3411, отримувач – Ганзер-Шилова Ольга. Телефон Світлани, яка координує збір коштів: 097 795 41  56.

– Дитина, яка один на один змагається з тим що нам дорослим навіть страшно уявити. Дитина проходить через те, що під силу не кожному дорослому. І сподівається і вірить, що це все колись закінчиться. Адже лікарі говорять, що шанси є. І шанси дійсно є, але потрібні великі кошти аби ті шанси отримати, – пишуть про Дмитра у групі.

На обох фотографіях – Дмитро Шилов

 

На лікування іншого хлопчика, 8-річного вінничанина Нікіту Мороза, потрібно зібрати як мінімум 10-15 тисяч гривень лише на матеріали, необхідні для складної операції на жовчному міхурі.

Як розповіла Veжі Валерія Мороз, мама Нікіти, останнім часом хлопчик страждав від сильного болю. Багатодітна сім’я з п’ятьма дітьми витрачає великі кошти на обстеження та лікування.

Спочатку Нікіту обстежили у вінницькій дитячій обласній лікарні, там поставили такий діагноз – гепатит нез’ясованого генезу з цитолізом та холестазом, Сладж синдром. В лікарні “Охматдит” обстежили ще раз та поставили такий діагноз – кіста загальної жовчевої протоки V тип по Todani , утворення S IVb печінки. Там хлопчику зробили аналіз на онкомаркери (не виявили) та порадили оперувати.

Допомогти Нікіті можна перерахувавши будь-яку суму за цими реквізитами – 5168 7450 1684 2368  – Мороз Валерія Олександрівна.

 

 

 

Читайте також: У вінницькому госпіталі відкрили оновлене травматологічне відділення Клініки ушкоджень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.