Квести, майстер-класи та вікторина: до Дня батька у вінницьких бібліотеки організовують культурно-мистецькі заходи для сімей

17:25
Become a Patron!

До Дня батька вінницькі бібліотеки-філії організують низку культурно-мистецьких заходів для сімей. У кожній бібліотеці-філії будуть свої майстер-класи та розважальні програми для дітей та дорослих.

Як повідомляють у Вінницькій міській раді, зокрема у суботу, 18 червня, о 12:00 в бібліотеці №7 за адресою вул. Баженова, 32 – розгорнеться майданчик творчості «Мій найкращий друг – татусь».

Далі, о 16:00 в бібліотеці №12 за адресою вул.Київська,126 – розважальний марафон «Тепло татусевих долонь»

Одночасно з цим, о 16:00 ЦБДЮ за адресою просп. Космонавтів, 63 – майстер-клас «Мій татусь найкращий в світі». Також учасники зможуть взяти участь у вікторині.

Літературний пікнік «Дозвілля з користю» відбудеться о 16:00 ЦМБ ім. Бевза за адресою Хмельницьке шосе, 4.

Проєкт «Правовий захист України» розпочнеться також о 16:00 в бібліотеці №2 за адресою вул. Смирнова/1-й Український пров., 23/6.

Також, о 16:00 в бібліотеці №7 за адресою Баженова, 32 можна буде взяти участь у квесті «Юні детективи».

Розважальна програма «На хвилі морських пригод» відбуватиметься о 16:00 в бібліотеці №11 за адресою вул. Кн. Коріатовичів, 189.

Крім іншого, повідомляється, що о 16:00 в бібліотеці №13 за адресою просп. Космонавтів, 39 також проходитиме інтерактивна година «Інформаційні лабіринти».

Директора закладу культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Тетяна Верещак вказує, що заходи щорічно проходять у рамках проєкт «Мистецькі вихідні». Кожна бібліотека-філія готує свою програму для сімей: розваги, різні конкурси, майстер-класи, інтерактиви. Діти зможуть виготовити листівки для татусів і пограти з батьками в різні ігри. Пізніше, всі учасники отримають солодкі подарунки.

Фото – Вінницька міська рада, головне ілюстративне фото – dailyps.com