Квадрокоптер за малюнок: у Вінниці розпочався конкурс «Старе місто моєї мрії»

16:30
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Протягом місяця, з першого лютого до першого березня, вінничани можуть розповісти про свою любов до Старого міста у малюнках та отримати за це цінні призи. Щоправда, конкурс малюнків «Старе місто моєї мрії» орієнтований лише  на учасників від 6 до 18 років. 

Ініціювали проведення такого конкурсу громадська ініціатива «Я люблю Старе місто – Вінниця» та депутати Вінницької міської ради Вячеслав Заремба та Олег Стукан. За умовами конкурсу, учасники мають у малюнках розповісти про те, яким мріють побачити свій рідний мікрорайон – Старе місто.

Брати участь у конкурсі можуть школярі загальноосвітніх шкіл №11, №19, №22, студенти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, а також мешканці Старого міста віком від 6 до 18 років. Визначати переможців будуть у трьох вікових категоріях: молодша група (6-9 років), середня група (10-14 років), старша група (15-18 років).

Важливим також є те, що кожен учасник може подати лише одну роботу. Рекомендований розмір роботи у форматі А3 (297×420 мм) або у форматі А4 (210×297 мм). Однак організатори зауважують, що все ж перевага надаватиметься малюнкам формату АЗ. А ось вимог щодо техніки виконання роботи немає – малюнок може бути виконаний фарбами, олівцями, фломастерами тощо.

На звороті кожного малюнка учасник повинен обов’язково розбірливо зазначити власне прізвище та ім’я, навчальний заклад, контактний телефон. Також обов’язковою умовою участі є заповнена анкета учасника, яку необхідно буде прикріпити до малюнка. Анкету учасника можна знайти в навчальних закладах або у спільнотах в соціальних мережах. Організатори наголошують, що роботи без підпису та заповненої анкети не прийматимуться.

Підсумки конкурсу будуть оголошені 14 березня. На переможців конкурсу чекають багато цінних подарунків, серед яких планшет, квадрокоптер, окуляри віртуальної реальності, USB-флешки, чашки та книги. Ще дві пари окулярів віртуальної реальності отримають переможці в номінації «Глядацькі симпатії», яких за кількістю репостів визначатимуть підписники спільнот «Я люблю Старе місто – Вінниця» в соціальних мережах Вконтакті та Facebook. Найкращий малюнок вже традиційно буде розміщений на календарі 2017 року та безкоштовно розповсюджений серед мешканців Старого міста.

Бажаючі взяти участь у конкурсі «Старе місто моєї мрії» повинні надати свої творчі роботи до 1 березня у свій навчальний заклад: ЗОШ №11 (вул. Т.Сича, 38); ЗОШ №19 (вул. С.Наливайка); ЗОШ №22 (вул. Д.Нечая, 21); Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж (вул. Нагірна, 13). Мешканці Старого міста, які не є учнями чи студентами вищезазначених навчальних закладів, подають роботи у бібліотеку-філію №2 (вул. Маяковського, 122). Довідки за телефонами: 0634520023; 0674549302.

Фото із соціальних мереж