“Крила надії”: у Вінниці відбудеться благодійний концерт Тоні та Ніни Матвієнко

17:19
Автор: В'ячеслав Луцков

У вінницькому Будинку офіцерів 26 жовтня відбудеться благодійний концерт Ніни та Тоні Матвієнко. Виручені кошти спрямують на допомогу онкохворим дітям.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці “Асоціація жінок України ДІЯ. Вінниця” та розповіли представники організаторів в ефірі “Місто над Бугом”.

– Я запрошую всіх наших вінничан та гостей міста приєднатися до концерту, адже ви не тільки будете насолоджуватися гарними виступами, але й внесете свій “пазлик” в історію порятунку маленького життя, – розповіла в ефірі Надія Дмитрієва, голова благодійного фонду “Діма Шилов”.

Також пані Надія пояснила, як будуть використовуватись виручені кошти:

– Після концерту ми проконсультуємось з адміністрацією лікарні та лікарями і вирішимо, хто (з онкохворих дітей) найгостріше потребує допомоги. Якщо тоді гострої необхідності (ні для кого) не буде, то ми проконсультуємось, що можна буде придбати на наявну суму для всіх дітей, наприклад, препарат ділення, якийсь медичний засіб, – зазначила Надія Дмитрієва.

Разом з тим, організатори обіцяють прозвітувати за використання коштів.

Також гостей концерту, крім виступів співачок, очікують також розіграш подарунків від спонсорів, наприклад, сертифікати на сімейну вечерю.

Благодійний концерт народної артистки України Ніни Матвієнко та Тоні Матвієнко “Крила надії” відбудеться 26 жовтня, о 19:00 у Будинку офіцерів (площа Перемоги, 1). Вартість квитків від 250 до 500 гривень. Придбати їх можна в касах Будинку офіцерів, театру імені Садовського та універмагу, а також ТУТ.