Креативні технології для бізнесу: у Вінниці влаштують п’ятий “MeetUp”

10:07
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці 25 листопада відбудеться п’ятий “MeetUp for business”, на якому говоритимуть про те, як за допомогою креативних технологій зробити свій бізнес особливим та унікальним. Одним зі спікерів буде автор ідеї «Голосу Води».

Як повідомляє Вінницька міська рада, п’ятий бізнес-мітап “Creative technologies for business” відбудеться в креативному просторі “Сherdak” (ТРЦ “Sky Park”, восьмий поверх).

Тренерами заходу стануть автор ідеї «Голосу Води», Віктор Шкурба, креативний директор ISD Group, агенції з 15-ти річним досвідом, безліччю нагород та бронзою на Канському фестивалі 2019. Як пишуть в анонсі заходу, “Віктор створює проекти у тісному переплетенні інновації та креативу”.

“Голос води” – перша симфонія, створена природною водою разом з DakhaBrakha, ONUKA, Katya Chilly та саунд-продюсером The Maneken.

Окрім цього, нещодавно ISD Group отримала золото на берлінському фестивалі реклами та відео “Ciclope Festival” за розробку проєкту зі штучним інтелектом. Серед номінантів: HBO, BBC, Apple, Nike, Rammstein, Ед Ширан та низка інших.

На фото: Віктор Шкурба

Ще одними спікерами на заході будуть Роман Мелкумов та Степан Зиняков – засновники агенції “BlueOcean”, яка, як ідеться у повідомлені, “відома своїм нестандартним підходом до роботи”, зокрема з такими компаніями як: Київстар, Unisolar, Rixos Hotel.

Серію «MeetUp for business» організовано на виконання Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва. У Вінниці вже другий рік поспіль тривають зустрічі, об’єднані спільною назвою Марафон Можливостей для Бізнесу.

П’ятий мітап “Creative technologies for business” розпочнеться 25 листопада о 17:00 у креативному просторі “СHERDAK”. Участь у заході безкоштовна, але за попередньою реєстрацією ТУТ.

– Приїзд та відкрита лекція спікерів такого рівня – унікальна подія. Тому запрошуємо тих підприємців, кому це справді буде корисно, – пишуть в анонсі.

Фото на головній та в тексті: з фейсбук-сторінки заходу, vmr.gov.ua та ctr.media

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.