“Креативна економіка”: у Вінниці відбудеться лекція про інтегрований розвиток міст України

19:00
Автор: Дарія Марущак
Become a Patron!

Про креативний потенціал міста, публічний простір, соціальні інновації та інші “модні” теми вінничанам розкажуть на третій лекції з креативної економіки у просторі для ідей #CHERDAK 4 жовтня о 19:00.

Ким би ви не були – ультрамодним дизайнером капелюшків або ж власником еко-ферми у Карпатах – ви використовуєте творчу уяву для підвищення цінності ваших ідей, а це і є основною концепцією креативної економіки. Творчість сьогодні затребувана у всіх сферах життя, а до творчих людей належать не тільки письменники, художники та співаки, але й підприємці, стратапери та навіть посадовці.

Рухом творчої економіки є люди, адже вони здатні генерувати інноваційні ідеї, які навіть потужніше впливають на розвиток бізнес-процесів, аніж інвестиції. Креативна економіка динамічно впливає на розвиток міст: створює нові робочі місця, стимулює робочу силу, сприяє експорту.

Спікером лекції “Креативні міста” є Микола Скиба — співзасновник Агенції культурних стратегій  та освітньої платформи Next Generation Business School, модератор платформи стратегічних ініціатив «Культура2025» та експерт Ukrainian Institute for the Future.

Проект підтриманий Програмою сприяння територіальному співробітництву країн Східного партнерства “Молдова – Україна”, фінансується Європейським союзом та реалізований програмою «Спільний простір для креативних та культурних індустрій” з грудня 2017 року до листопада 2018.

Проект “Спільний простір для креативних та культурних індустрій” –  складається з кількох етапів:

Перший — аналітичний, організатори проводять фокус-групи та інтерв’ю з представниками культурних та креативних індустрій, громадськими лідерами та активістами.

Наступний етап — навчання. На основі зібраної інформації організатори розробили програму літньої школи в Карпатах, тренінгів у Кишиневі, воркшопів і хакатонів в Одесі, програму обміну досвідом. Яскравим завершенням проекту буде маркетингова кампанія на національному рівні для відібраних проектів.

Микола Скиба розкаже про такі теми:

• Міста, які відносять себе до креативних об’єднуються у світові мережі: як поєднується глобальне і локальне?
• Що таке креативний потенціал міста, як його виміряти?
• Освіта і креативність
• Публічний простір, соціальні інновації та креатив
• Як включити креативність у політичний порядок денний і уникнути карго-культу?

Вхід на подію безкоштовний. Реєстрація здійснюється за посиланням.