“Країна мрійливої інакшості, абсурду та незвичної краси”: у Вінниці показують новий український фільм “Вулкан”

13:50
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У вінницькому кінотеатрі “Smart Cinema” йде в прокаті фільм “Вулкан” (2019), молодого режисера Романа Бондарчука. Трагікомедійна стрічка за своє фестивальне життя отримала декілька нагород в різних країнах, в тому числі стала лауреатом Шевченківської премії.

Фільм “Вулкан” (2019) — це суміш Кафкіанського роуд-муві та сучасного вестерну, водночас він багатий на розкішні зображення та ліричні чудеса — так відгукуються про фільм у американському журналі “The Hollywood Reporter”.

Головний герой Лукас (актор Сергій Степанський) — перекладач місії ОБСЄ, разом з командою вирушає в окупований Крим і за дивних обставин залишається один у невеликому місті південної України. Абсурдність та алогічність, дивні люди та речі, позбавлені сенсу – таким постає провінційне місто для головного героя. Дивакуваті поліцейські, масові бійки що закінчуються феєрверком і зваблива “мавка” Марушка (акторка Христина Дейлик) – яскраві атрибути похмуро-комічного сюжету фільму.

Прототипами ключових персонажів стали родичі продюсера, співавтора, а також дружини режисера.

Роман Бондарчук – український режисер, сценарист, та монтажер художніх та документальних фільмів. Арт-директор кінофестивалю «Docudays UA». Співпрацював з телеканалом ARTE (Франція). “Вулкан” – перший ігровий повнометражний фільм режисера.

Фільм створено компанією TatoFilm за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб’ютором фільму в Україні виступила компанія UFD.

Наразі стрічку показують щоденно о 12:20 в кінотеатрі “SmartCinema” (ТЦ “Sky Park”). Покази триватимуть до 17 квітня.

Обрати місце в кінотеатрі і купити квиток на сеанс можна тут.

В тексті використані скріншоти з офіційного трейлеру фільму

Читайте також:  Фільм вінничанина «У нашій синагозі» відібрано до участі у міжнародному конкурсі

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.