Кожна друга вакансія на Вінниччині: у сільському, лісовому та рибному господарстві

11:28
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

На Вінниччині бракує працівників робітничих професій. Нині кожна друга вакансія – пропонується у сільському, лісовому та рибному господарстві, 17% – на підприємствах та установах переробної промисловості, 10% – в оптовій та роздрібній торгівлі, 5% – у транспорті, 4% – у будівництві.

Як повідомляє Вінницький обласний центр зайнятості, загалом з початку року роботодавці подали 17 500 вакансій. В середньому по Вінницькій області в травні на одну вакансію претендувало п’ятеро безробітних, середній розмір заробітної плати у вакансіях – 4 600 гривень.

– Найбільший попит спостерігається на кваліфікованих робітників – це електрогазозварники, швачки, електромонтери, слюсарі, водії, токарі, бетонярі, муляри, в’язальники схемних джгутів, кабелів та шнурів тощо, – розповіла Галина Скоковська, директорка обласного центру зайнятості.

У базі даних найбільше вакансій – підсобних робітників: їх по області потрібно 164. Розмір заробітної плати таких працівників становить в середньому 4 100 гривень. Окрім того, досі затребуваними є вантажники, укладальники-пакувальники, прибиральники, кухонні робітники, сторожа та двірники.

Натомість високий рівень заробітної плати пропонується складальнику електричних машин та апаратів – 10 тисяч гривень, водію тролейбуса – 9 300 гривень, начальнику лабораторії 8 600 гривень, інженеру будівельнику, автоматнику – 8 500 гривень.

Читайте також: Новий вінницький завод-гігант «Green Cool» вже в червні планує почати випуск продукції. ФОТО

18 фахівців у 5 медзакладів: у Вінниці продовжують шукати лікарів