× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Коровій: у Вінниці працює близько 10 тисяч IT-фахівців

13:39
Автор: Vежа

За підрахунками голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія, у Вінниці сьогодні працює близько десяти тисяч працівників в IT-сфері. Про це голова ОДА заявив під час відкриття VI Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України», що зараз триває в обласній філармонії.

– Це величезна маса людей, яка зараз працює переважно на “сірому” ринку. Це питання, яке стосується сплати податків зокрема. Ми працюємо над вирішенням цієї проблеми і зокрема з правоохоронними органами. І тут варто згадати ініціативу прем’єр-міністра “Маски-шоу стоп”, – сказав голова ОДА під час відкриття форуму.

За словами Коровія, розвиток бізнес-інкубаторі та максимальне сприяння креативній економіці – один з п’яти головних викликів, який сьогодні стоїть перед Вінниччиною в контексті економічного розвитку.

Нагадаємо, що у Вінниці наразі працюють над створенням першого в Україні муніципального Технологічного парку, який має постати на території заводу “Кристал”.

Міжнародний інвестиційний форум “Вінниччина – бізнес в центрі України” триватиме в “Плеяді” сьогодні ще протягом дня, на нього завітали представники провідних міжнародних компаній та інвестиційних фондів, посли та дипломатичні представники кількох країн, велика делегація з Китаю. Очікується, що участь у форумі також візьме премєр-міністр України Володимир Гройсман.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.