× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Короткий метр від Kyiv International Short Film Festival приїде до Вінниці

18:55
Автор: Vежа

Про покази фільмів-переможців та найцікавіших робіт програми фестивалю Kyiv International Short Film Festival повідомили на своїй сторінці у facebook  кав’ярня “Чорна кішка білий кіт”. Нічні безкоштовні трансляції “вінницьких кавових котів тривають під відкритим небом уже два місяці”, і саме на базі вечірнього кінотеатру на площі Гагаріна відбудуться покази кращих робітKyiv International Short Film Festival.

Загалом імпровізований кінотеатр може вмістити близько 500 осіб, адже завдяки великому екрану фільми можна побачити майже із кожної точки площі, окрім цього тут  є 20 імпровізованих «диванів», збитих із європіддонів та пофарбованих чорною фарбою.

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів – це найбільша регулярна подія в Україні, присвячена короткому метру. Цього року, окрім традиційних конкурсних та позаконкурсних програм, у столиці переглянули десятки кураторських підбірок, шоу-кейси провідних кіношкіл, відомих кінофестивалів, ретроспективні блоки українського кіно, спеціальна дитяча програма від VIS Vienna Shorts, світова кіноспадщина, Sound&Vision, експериментальне та радикальне кіно.

Cекс. #KISFF2016 from KISFF on Vimeo.

Загалом за п’ять днів фест відвідали близько 15 000 гостей, було представлено двадцять п’ять блоків фільмів, розділених за тематикою та напрямками.

Довговія. #KISFF2016 from KISFF on Vimeo.

Після чого конкурсна комісія обирала найкращі шедеври, які вирушили у подорож всією країною. У маршруті проекту буде і Вінниця, яка 2 серпня транслюватиме переможців #KISFF у нічному кінотеатрі.

100 films in 100 minutes 2015 [Trailer] from KISFF on Vimeo.

Покази триватимуть з 21:00 до опівночі за адресою площа Гагаріна, 2 (на майданчику біля центрального входу до вінницького Універмагу). Вхід вільний. 

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.