Концерт, екскурсії та подарунки: як у Вінниці відзначатимуть Годину Землі. ПРОГРАМА

11:23
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться “Година Землі” — щорічна міжнародна подія, започаткована Всесвітнім фондом природи, котра закликає людей вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети.

Як ідеться на фейсбук-сторінці події, 27 березня в рамках акції відбудеться дві екскурсії, онлайн-концерт, а з 10 по 27 березня – акція “В свою чашку”.

Окрім того, 27 березня з 20:30 та протягом однієї години на території всієї Вінниці буде відімкнено необов’язкове світло, підсвітки визначних будівель та мостів. Вимкнути в цей період електрику вдома пропонують й вінничанам.

Акція “В свою чашку”

Зокрема, з 10 до 27 березня у 20 кав’ярнях міста діє акція “В свою чашку”. Вінничанам пропонується обрати кав’ярні, які беруть участь в акції, придбати каву у власне горнятко або чашку, зібрати 8 штампів від барист на спеціальних картках та обміняти їх на подарунки від організаторів акції.

Переглянути мапу закладів-учасників акції “В свою чашку” можна переглянути за ЦИМ посиланням.

Екскурсії

27 березня у середмісті Вінниці відбудуться дві безкоштовні історичні еко-екскурсії “Година твого міста” – велосипедна та пішохідна.

На обох екскурсіях гостей будуть супроводжувати досвідчені вінницькі гідеси – Анастасія Стовпець та Інна Шумська, а усім учасникам та учасницям вручать набори еко-подарунків.

Кількість учасників – обмежена. Для допуску на екскурсії незабаром організатори оприлюднять форму реєстрації, тож стежте за оновленнями події у фейсбук.

Вимкнення необов’язкового світла

О 20:30 27 березня організатори запрошують долучитись до міжнародної акції «Година Землі 2020» та вимкнути у своїх домівках світло.

“Пропонуємо вам повечеряти, пограти у настільні ігри при свічках, або просто затишно провести цей час зі своєю родиною. Саме з 20:30 і протягом однієї години на території всієї Вінниці буде відімкнено необов’язкове світло, підсвітки визначних будівель та мостів” – зазначено у повідомленні.

Концерт-розмова

Ввечері 27 березня відбудеться онлайн акустичний “концерт-розмова”.

“Під час трансляції, яка розпочнеться о 21:00, ми разом з командою громадської організації «Екоплатформа ДІЛИ» поговоримо про особисту екоефективність, розкажемо про те, як мистецтво поєднується з екологією та помедитуємо під чудову музику гурту “Очеретяний кіт”” – зазначають організатори. Партнери вечора – команда ГО «Плай».

Заходи відбуваються за підтримки та партнерства: Вінницька міська рада, Інститут розвитку міст, Департамент Енергетики, транспорту та зв’язку, Фонд громади “Подільська громада”, Eco Drive, Центр Історії Вінниці, VIN CYCLE, Енергоефективна Вінниця, Година Землі (60+), Громадська організація “Мистецьке об’єднання “Плай”, Громадська організація “Екоплатформа ДІЛИ”, Простір-студія ПІЧ. 

Вперше Година Землі була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році та отримала світову підтримку у 2008 році. Україна приєдналась до заходів присвячених Годині Землі у 2009. З того часу маленькими й масштабними заходами долучається і Вінниця.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.