Контрафакту на 2,2 мільйона: у Вінниці поліція виявила підпільний цех з виготовлення алкоголю і тютюнових виробів

11:07
Автор: Vежа
Become a Patron!

Поліцейські Вінниччини в обласному центрі ліквідували підпільний цех та вилучили контрафакту на 2,2 мільйона гривень.

Як повідомляють на сайті Головного управління Нацполіції у Вінницькій області, 41-річний організатор незаконного бізнесу та двоє його спільників залучили п’ятьох осіб. Так, вінничани віком від 40 до 52 років у гаражі родича одного з фігурантів налагодили схему виробництва та реалізації підакцизної продукції з ознаками підробки.

Обов’язки між учасниками угруповання розподіли таким чином: виготовлення фальсифікату, вантажники, логісти, реалізатори. Фальсифікат постачали до магазинів та ринків Вінниччини.

Правоохоронці провели 26 обшуків за місцем функціонування виробництва, адресами проживання, у транспортних засобах фігурантів. Також – у магазинах, де реалізовувалась продукція.

За результатами обшуків слідчі вилучили: 2 тони спирту, готовий контрафактний алкоголь в упаковках типу «Bag in Box», близько 5 тонн горілчаної продукції під виглядом різних відомих торгових марок та понад 5500 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку й з підробленими марками акцизного збору. Відповідно до висновку експертизи, наявна у виробах спиртова суміш не відповідає чинним ДСТУ.

Крім цього, вилучили обладнання, транспортні засоби, чорнові записи та мобільні телефони.

Попередньо, підпільне виробництво приносило зловмисникам понад 400 тисяч гривень прибутку в місяць.

Триває досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом незаконного виготовлення та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, а також використання підроблених марок акцизного податку (ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України).

Санкції статей передбачають покарання до семи років позбавлення волі з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Фото – ГУ Нацполіції у Вінницькій області