Консультація з психологом та групи взаємопідтримки: на Вінниччині працюють сім “Центрів життєстійкості”

16:02
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій області функціонують сім “Центрів життєстійкості”. Нещодавно подібний простір відкрили в Крижопільській громаді. 

Як повідомляють в пресслужбі Міністерства соцполітики, в таких центрах громадяни можуть проконсультуватися з психологом, відвідати групи взаємопідтримки, долучитися до волонтерських ініціатив своєї громади та розпочати навчання на тренінгах за міжнародними програмами.

– Такі інклюзивні осередки може відвідати будь-який мешканець громади. Головний профіль Центрів – безоплатна психосоціальна підтримка громадян. Також заняття та тренінги Центрів життєстійкості навчають самодопомозі та допомагають розвивати батьківські навички, – вказано в повідомленні. 

Також зазначено, що “Центри життєстійкості” облаштовані за принципами безбар’єрності: є кімнати для індивідуальних та групових занять, зона очікування, дитяча кімната, душова кімната тощо.

Адреси діючих Центрів життєстійкості у Вінницькій області:

– м. Вінниця, просп. Космонавтів, 30,

– м. Погребище, вул. Богдана Хмельницького, 81,

– смт. Томашпіль, пл. Тараса Шевченка, 4,

– м. Хмільник, вул. В’ячеслава Чорновола, 64,

– смт. Чечельник, вул. Героїв Майдану, 31,

– м. Шаргород, вул. В’ячеслава Чорновола, 9а,

– смт. Крижопіль, вул. Героїв України, 67.

Більше інформації про Центри життєстійкості можна дізнатися на сайті Міністерства соціальної політики України за ЦИМ посиланням.

Пілотний проєкт Міністерства соціальної політики є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Першої леді Олени Зеленської. Його завдання – допомогти кожній людині долати стрес, відновлюватися після кризових подій та, попри усі виклики, залишатися включеним в життя.

Ілюстративне фото – rivne1.tv

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.