Комфорт, безпека та вигідні тарифи: чому варто обирати сервіс таксі 571 у Києві

21:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

У сучасному світі таксі — вже давно не розкіш. Але буває непросто відшукати гарне співвідношення ціна/якість. Тож, якщо ви шукаєте Дешеве таксі Київ — радимо звернути увагу на сервіс 571. Саме тут пропонують якісні перевезення за приємними цінами. 

Так, Таксі Київ недорого — доволі затребуваний запит, адже чимало людей шукають можливість замовити недорогі комфортні поїздки. При цьому важливим є якісне обслуговування та впевненість у безпеці. 

Сервіс таксі 571 пропонує саме такі послуги — комфортні подорожі та вигідні ціни на послуги. Далі розповімо про все детальніше.

Варіанти та тарифи

Сервіс таксі 571 пропонує авто та тарифи на будь-який смак, адже має понад 150 машин у власному автопарку (всі авто сучасні та перевірені).

Наприклад, щодо автомобілів — це можуть бути брендовані VW Polo, Renault Logan, Toyota Corolla, Renault Fluence, Kia Optima, Mercedes E-Class. 

До слова, усі пасажири брендованих автомобілів — застраховані.

На сайті служби окремо для кожної категорії послуг розписано мінімальні тарифи, вартість по місту та за містом, вартість хвилини очікування. Відповідно є пропозиції економ, стандарт, комфорт, а також універсал. 

Найдешевший варіант, звісно ж, економ: тут мінімальний тариф – 50 гривень до 1 кілометра, по місту – 5,7 грн/км, за містом – 7 грн, очікування – 2,5 грн/хв, а додаткова послуга кур’єрської доставки коштує додатково 50 гривень. 

Брендований Kia Optima, Mercedes E-Class – найдорожчі серед варіантів, але водночас ціни залишаються приємними. 

Так, тут мінімальний тариф – 90 гривень до 1 км, по місту – 8 грн/км, за містом – 9 грн/км, очікування – 2,5 грн/хв, попереднє замовлення – 20 грн, дитяче крісло – безкоштовно. В авто також є платіжний термінал.

За потреби доступне замовлення й мікроавтобуса. 

Чому саме сервіс таксі 571

Окрім вигідних цін на при цьому якісні послуги перевезення, сервіс таксі 571 пропонує своїм клієнтам й інші переваги. Наприклад, за кожну поїздку нараховуються бонуси. 

До того ж, зручним є вибір способів оплати: можна розрахуватись готівкою, ApplePay або GooglePay. 

Служба підтримки клієнтів сервісу таксі 571 у Києві працює цілодобово, тож ви можете звернутися у будь-який час доби та отримати відповіді на всі ваші питання. 

Замовити авто можна у мобільному додатку або на сайті сервісу. При цьому передбачено миттєвий розрахунок вартості й вам не треба турбуватися про приховані чи додаткові збори. 

Відтак, якщо ви шукаєте комфортне, безпечне та недороге таксі у Києві – звертайтеся до сервісу 571.

Фото з сайту сервісу таксі 571