Командира роти батальйону поліції “Вінниця” нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня

14:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

Командира роти батальйону “Вінниця” Антона Кондратюка нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня. На рахунку спецпризначенця понад 20 ротацій у зону бойових дій. 

Як йдеться на Facebook-сторінці очільника Вінницької ОВА Сергія Борзова, у 2014-му Антон Кондратюк одним із перших став на захист України у складі батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Вінниця”.

– Указом Президента України правоохоронця нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня за врятовані життя, самовіддану службу й мужність, – зазначено в дописі. 

Відомо, що нагороду правоохоронцю вручив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Батальйон поліції “Вінниця” (БПСПОП “Вінниця”) — добровольчий підрозділ патрульної служби поліції особливого призначення, створений в квітні 2014 року у структурі УМВС України в Вінницькій області. В липні 2014 бійців батальйону направили до зони АТО. У вересні 2014-го півсотні бійців батальйону тоді ще міліції “Вінниця” виїхали в зону бойових дій — замінити товаришів, які провели у боях вже 2 місяці. Також тривалий час правоохоронці забезпечували правопорядок на території Донецької та Луганської областей, охороняли важливі об’єкти, виконували бойові завдання командування АТО. (Вікіпедія)

Фото – з Facebook-сторінки Сергія Борзова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.