Команду трансплантологів, які вперше на Вінниччині зробили пересадку нирки, відзначили почесними грамотами ОДА

8:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

Усю команду трансплантологів, які вперше на Вінниччині зробили пересадку нирки, відзначили почесними грамотами обласної державної адміністрації.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА. Нагородження відбулося 17 грудня у лікарні ім. М. Пирогова під час традиційного засідання колегії Департаменту, де підбивали підсумки за рік. Зазначається, що трансплантація нирки стала наймасштабнішою подією.

Нагадаємо, що перша трансплантація нирки відбулася 11 грудня на базі Вінницької обласної клінічної лікарні імені Миколи Пирогова. Детальніше про це ТУТ.

Під час нагородження Олег Капшук, завідувач Клінічним високоспеціалізованим Урологічним Центром з відділу трансплантації органів, вкотре подякував усій команді та розповів про стан пацієнтів.

Так, це значний крок, але це лише початок. І це зусилля не тільки тих, хто сьогодні тут присутній, а й нефрологів, урологів і багатьох інших. Важливо, щоб у нас були донори. Мати з сином уже зустрілися після операції, і мені важко передати їхні емоції. Почувають себе добре, перебувають в одній палаті. Показники пацієнта нормалізувалися і він матиме повноцінне життя. Я дякую усім хто підтримує процес трансплантології в Україні. У нас все вийде, зазначив Олег Капшук.

 

На жаль, сьогодні не може бути присутній голова ОДА Сергій Борзов, але я передаю вам від нього вітання і дякую за роботу. Ви, виводите медицину Вінницької області на новий рівень, про нас говорить вся Україна. До цього процесу йшли не один рік. Я дякую такій молодій і професійній команді, відзначила Ольга Задорожна, директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА.

Фото – facebook.com/vinobldoz

Читайте також: Подяка донорам від врятованих пацієнтів: у Вінниці втретє висадили “Алею життя”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: «Однієї віри недостатньо»: дві вінницькі історії про боротьбу за життя і трансплантацію. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.