Команда з Вінниччини здобула срібні медалі у Кубку європейських чемпіонів з хокею на траві

19:56
Автор: Vежа

Команда з Вінниччини «ОКС-ШВСМ» здобула срібні медалі у Кубку європейських чемпіонів з хокею на траві «Трофі I». Тренер команди – Павло Мазур.

Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, вінничани поступилися лише клубу «Кардіфф» з Уельсу (рахунок 2:4). М’ячі забивали Максим Онофріюк і Олексій Попов.

Також вінничанин Олександр Солом’яний показав кращий результат у веденні м’яча – 6. Це лише на один менше показника найкращого бомбардира турніру з «Кардіффа».

На черзі чемпіонат України і виступ в складі національної збірної на чемпіонаті Європи. Він пройде наприкінці липня у Дубліні (Ірландія). Бажаю успіхів і достойної гри! – каже очільник області Сергій Борзов.

Зазначено, що змагання проходили у Відні, Австрія. Вони завершилися декілька днів тому.