Колишнього “даішника” з Вінниччини, який перейшов на бік окупанта, засудили в Криму за хабарництво. ФОТО

13:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

Колишнього начальника Могилів-Подільського ДАІ Романа Калантирського, який зрадив присязі та перейшов на бік держави-агресора, окупаційний суд незаконно анексованого Криму засудив до п’яти років тюрми за хабарництво. 

Як йдеться в “ухвалі” так званого “севастопольського міського суду”, Калантирському “призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ять років з позбавленням права обіймати посади на державній службі, пов’язані зі здійсненням функцій представника влади також терміном на п’ять років і відбуванням основного покарання у виправній колонії суворого режиму”.

 

В “документі” окупаційної влади Криму також зазначається, що “злочин, скоєний Калантирським і Петровим (його подільником – ред.), спрямований проти державної влади і державної служби, коли посадова особа отримує завідомо незаконне винагороду за свою службову поведінку, що і було правильно встановлено у цій справі. Крім того, отримання хабара становить підвищену суспільну небезпеку і віднесено до категорії особливо тяжких злочинів”.

Нагадаємо, що уродженець Молдови Роман Калантирський отримав українське громадянство та дослужився до посади начальника Могилів-Подільського ДАІ, що на Вінниччині. Однак у 2015-му році Калантирський переїжджає до окупованого Криму, де зраджує українській присязі та переходить на бік окупанта.

Там Калантирський влаштовується на “службу” в окупаційну структуру “ГИБДД”.

Роман Калантирський є фігурантом списку зрадників, опублікованому на сайті “Миротворець”. З публікації сайту відомо, що колишній могилів-подільський правоохоронець є симпатиком Путіна та підтримував незаконну анексію українського півострова державою-агресором.

 


Читайте також: Винуватця смертельного ДТП неподалік Калинівки засудили до дев’яти з половиною років в’язниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.