Книга пам’яті: на Вінниччині отримали збірку про загиблих захисників-добровольців України

12:34
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

На Вінниччині отримали Книгу пам’яті добровольців-захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. До переліку захисників, згаданих в збірці, увійшли імена п’ятьох уродженців Вінницької області. 

Як йдеться на сайті Вінницької ОДА, в Міністерстві у справах ветеранів презентували Книгу до Дня захисників та захисниць.

Копії збірки передали в регіони. Загалом в Книзі записано 78 прізвищ загиблих воїнів, але робота над збором інформації про решту добровольців ще триває.

 

 

Так, до переліку увійшли 5 захисників з Вінниччини, Указом Президента яких було нагороджено Орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Йдеться про:

Пугачова Олега Валентиновича (нагороджений посмертно) – добровольця Добровольчого батальйону ОУН, Жмеринський район, с. Станіславчик;

Костюка Євгена Віталійовича (посмертно) – добровольця Добровольчого українського корпусу “Правий сектор”, с. Лука-Мелешківська;

Кравченка Сергія Вікторовича (посмертно) – добровольця Добровольчого українського корпусу “Правий сектор”, м. Гайсин;

Довгого Костянтина Миколайовича (посмертно) – добровольця Добровольчого українського корпусу “Правий сектор”, с. Ялтушків, Вінницька обл.;

Семеряка Ярослава Івановича (посмертно) – добровольця Добровольчого українського корпусу “Правий сектор”, с. Тростянчик, Вінницька обл.

Відомо, що Книга пам’яті зберігатиметься в новому “Музеї Мужніх” у Вінниці, експозицію якого готує команда обласного краєзнавчого музею.

 

Читайте також: У Вінниці на реконструкцію приміщення під “Музей Мужніх” виділили мільйон гривень

Фото – vin.gov.ua та mva.gov.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.