«Кліматична справедливість»: на Вінниччині відбудеться освітній екологічний проєкт для молоді

13:05
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У липні на Вінниччині, відбудеться проєкт, в межах якого навчатимуть “кліматичної справедливості” та практичного досвіду з виготовлення маломасштабної вітрової електрогенеруючої станції. 

Про це ідеться на фейсбук-сторінці організаторів ГО “Центр Розвитку “Пангея Ультіма”. Проєкт складатиметься з двох частин – тренінгу та табору в селі Стіна Томашпільського району Вінницької області.

– Основною метою проєкту є познайомити цільову групу – молодь села Стіна (тут ГО “Центр розвитку Пангея Ультіма” розвиває разом із партнерами “Еко-Центр СТІНА”), найближчих сіл та вінницького регіону із темою кліматичної справедливості, а також заохотити до використання контексту власної сільської громади для реалізації досвідної освіти екологічного спрямування. Німецький партнер SCI-D забезпечить тематичне неформальне навчання молоді і передасть досвід роботи із таким інструментом як міжнародні волонтерські робочі табори.
В рамках проєкту буде реалізовано один такий табір досвідної освіти із реалізацією практичного елементу на території “Еко-Центру СТІНА” – маломасштабної вітрової електрогенеруючої станції.

Дати заходів:

7-11 липня 2021 року –  тренінг на тему кліматичної справедливості та молодіжного лідерства для цільової аудиторії сільської молоді тренерами SCI-D та ЦР Пангея Ультіма. Переклад на українську частин програми німецьких тренерів буде забезпечено;

26 липня – 4 серпня 2021 року – табір, в межах якого виготовлятимуть електрогенеруючу турбіну;

Участь у проєкті можуть взяти мешканці Вінницької області віком від 15 до 35 років, для участі варто заповнити анкету за ЦИМ посиланням.  Участь безкоштовна. Учасникам надаватиметься проживання на території “Еко-Центру” у наметовому таборі, а також триразове харчування. Доїзд і виїзд зі Стіни не компенсовуватимуться. Контакти: 097 640 27 56 – Ярослав Геращенко, або [email protected]

Нагадаємо, в межах “Еко-Центру СТІНА” відбуваються міжнародні та локальні заходи на тему культури та екології, влаштовуються освітні табори.

Окрім цього, в селі працює виробництво килимків “Vereta”, які створюють із залишків тканин з виробництва одягу, а також вживаного одягу. Майстринями є місцеві жінки, які працюють на старовинних верстатах.

Читайте також: «Vereta» у Вінниці: у центрі міста вчили ткати килимки. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Відродження ремесла бабусь: як на Вінниччині виготовляють доріжки на столітніх верстатах. ФОТО, ВІДЕО

Читайте також: Міцні та неповторні: на Вінниччині на старовинних верстатах створюють чохли для ноутбуків. ФОТО

Читайте також: Подільський “апсайклінг”: на Вінниччині старий одяг перетворюють у яскраві килимки

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.