Кінотеатр всеукраїнської мережі “Сінема Сіті” уже відкрито у місті Вінниця

16:04
Автор: Vежа

На правах реклами

Дочекалися! Кінотеатр всеукраїнської мережі “Сінема Сіті” уже відкрито у місті Вінниця!

Створений за останніми світовими трендами кінотеатр “Сінема Сіті” має 7 залів, розташований на 3-ому поверсі ТРЦ “Мегамолл” та приймає гостей вже сьогодні!

Усі кінозали кінотеатру “Сінема Сіті” мають найсучасніше проекційне обладнання, звукові системи останнього покоління та м’які ергономічні крісла, що забезпечують найвище кінозадоволення.

Єдиний у Вінниці зал 4DX дозволяє переглядати художні та анімаційні фільми з додатковим набором спецефектів, що посилюють враження від перегляду та більш повно занурюють у сюжет.

Програма лояльності “Cinema Cashback” створена, щоб похід у кіно був не лише незабутнім, а й вигідним. Зареєструвавшись на сайті або у мобільному додатку, гість має можливість отримувати 3% від покупок у кінотеатрі на свій “Cinema Cashback”-рахунок та витрачати їх абсолютно на все у “Сінема Сіті”.

Кіномаркет створений, щоб гості забули, що таке черга і могли із задоволенням обрати будь-які снеки до кіноперегляду. Максимально збалансований асортимент задовольнить найрізноманітніші бажання гостей, а швидке обслуговування приємно здивує.

Смачний попкорн, приготований справжнім кіношефом, сеанси, що починаються кожні 15 хвилин, найвищий рівень сервісу – все це команда “Сінема Сіті” створює, щоб ваш похід у новий кінотеатр був незабутнім.

Купуйте квитки на сайті та у мобільному додатку “Сінема Сіті”! А 25 вересня всіх запрошують на урочисте відкриття кінотеатру “Сінема Сіті” у Вінниці.

Слідкуйте за оновленнями у соціальних сторінках “Сінема Сіті”, щоб отримати більше інформації першими.

https://cinemaciti.ua/
https://www.instagram.com/cinemacity.ua/
https://www.facebook.com/cinemaciti.ua