Керівника окружної прокуратури на Вінниччині ДБР затримало на хабарі. ВІДЕО

11:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

ДБР затримало на хабарі керівника окружної прокуратури на Вінниччині. 

Як ідеться на сайті Державного бюро розслідувань, працівники ДБР затримали керівника однієї з окружних прокуратур Вінницької обласної прокуратури та його спільниказаступника голови державної адміністрації цього ж району.

За даними ДБР, фігуранти вимагали та отримали хабар від директора одного з держпідприємств за не створення перешкод при здійсненні господарської діяльності, повернення вилученого майна та закриття кримінального провадження.

– Керівник прокуратури, маючи вплив на орган досудового розслідування та підпорядкованих йому прокурорів, вирішив підзаробити на наданих йому державою владних повноваженнях. Для вжиття заходів конспірації та уникнення викриття, прокурор залучив до вимагання свого товариша, заступника голови райдержадміністрації, який і висунув підприємцю вимогу про передачу 4 тис. доларів США, – зазначили  ДБР.

Як ідеться у повідомленні, встановлено, що передача неправомірної вигоди здійснювалась у два етапи: 2 тисячі доларів США авансом та ще 2 тисячі доларів після формування прокурором підстав для закриття провадження та досягнення домовленості із місцевими слідчими суддями про скасування арештів на майно, вилучене у кримінальному провадженні.

Працівники ДБР затримали фігуранта та його спільника після отримання останньої частини у сумі 2 тисячі доларів США під час розподілу хабаря.

 

 

 

 

 

Зазначено, що нині проводяться невідкладні обшуки за місцями роботи та проживання затриманих, інші першочергові слідчі дії для здобуття всіх доказів вчиненого злочину.

Також готується повідомлення про підозру затриманим за ч. 3 ст. 368 КК України та клопотання до суду про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Фото та відео – ДБР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.