Кава з депутатом. Післямова

11:16
Автор: Христина Коваленко
Become a Patron!

От і завершився сезон програми “Кава з депутатом”. Для мене це був дійсно виклик, який дав можливість не тільки звикнути до камер, публічності та спілкуванню з першими особами міста, а найважливішим напевно було це слідкувати за мовою та поставою, відчувати гостя та орієнтуватись на ходу, при незручних питаннях з зали, навчитись бути цікавою телеглядачам та не виділятись на фоні гостей, які є основним стержнем програми.

Кожного разу працюючи над помилками після виходу програми бачила, що є багато недопрацювань і страшенно тішилась після запису, коли люди питали чи я професійна ведуча і чи довго я цьому вчилась. До цього проекту я не мала жодного стосунку до журналістики та телепрограм. А камеру бачила тільки збоку).

Як же все закрутилось? Та сама, чесно кажучи, не знаю. Виникла ідея такого формату спонтанно, після місцевих виборів, коли розмовляли про те, як часто виборці нарікають, що депутати це якісь захмарні люди, до яких важко потрапити і просто з ними поспілкуватись. Хотілось показати народних обранців в неформальній атмосфері, де кожен охочий має можливіть поставити питання та випити кави разом із депутатом. Перша програма відбувалась без ЗМІ, але ми побачили зацікавленість у відвідувачів, їм сподобався такий форматі і вони запитували – Хто буде наступний? Чи можна ще прийти?, а це надихає! З наступної програми зробили сюжет у новини. А вже третє по рахунку спілкування з депутатом вийшло у форматі одноіменної програми “Кава з депутатом” на телеканалі ВІТА.

За цей рік я встигла поспілкуватись з 22 депутатами. Відзняли спільно з телеканалом ВІТА 20 програм. За цей час понад півтисячі вінничан потрапили на запис програми. В креативному просторі  “Артинов”, де відбувались зйомки, випито близько 200 літрів кави та з’їдено більше 12 кг печива. Самій страшно від такої кількості, але це за рік.

Протягом цього часу на програмі, в якості присутніх, побували і мої самі близькі люди, друзі та рідні, а також дуже багато незнайомих для мене людей. Задано сотні питань, які були і як слова вдячності так і десь не зручними. Вінничан  хвилювало і особисте життя та хобі депутатів, так і питання всеукраїнського та міжнародного значення. Протягом передачі з’явились дві традиції, це спільні фото та моє фото з гостем та побажання від гостя на його біографії (от колись виставку зроблю коли всі будуть дуже знамениті :). У мене на програмі були як депутати міської ради, так і обласної та районної, окрім того запрошувала також і уповноважених міського голови. Завершальними були перші особи міста це секретар міської ради та Вінницький міський голова. Важко когось виділяти чи про когось розповідати, кожен гість по-своєму був цікавий як людина та депутат, але що точно можу сказати, всі, хто взяв участь у проекті достойні своїх виборців та голосів, яких за них відали. А завершую я цей сезон “Кави з депутатом” новими друзями, надійними партнерами та незмінною підтримкою, які знайшла дякуючи цьому проекту.