× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Калинівські нацгвардійці підірвались на невідомому вибуховому пристрої в зоні проведення ООС

9:15
Автор: Vежа

В зоні проведення ООС двоє бійців з Калинівського полку Нацгвардії України підірвались у вантажному автомобілі. Наразі їх госпіталізовано, але життю військових нічого не загрожує. 

Про це повідомляється на сайті Калинівка.City. Інцидент трапився кілька днів тому в районі Новобахмутівки на Донеччині. Нацгвардійці їхали у вантажному автомобілі КамАЗ, який підірвався внаслідок детонації невідомого вибухового пристрою. Військовослужбовців було госпіталізовано до лікарні імені Мечникова в Дніпрі, де вони перебувають під наглядом лікарів.

Заступник командира військової частини 3028 підполковник Віталій Соколюк повідомив журналістам Калинівка.City, що життю бійців нічого не загрожує. 

Згідно з інформацією Командування Об’єднаних сил, кількість випадків підривів людей та техніки на невстановлених вибухових пристроях зростає в районах, розташованих за межами ведення бойових дій. 

Командування Об’єднаних сил нагадує про дотримання заходів мінної безпеки, обов’язкових для цивільних осіб та військовослужбовців під час переміщення пішки чи автомобільним транспортом у районах ведення бойових дій та поза ними. Нагадуємо, що у землі досі можуть бути не здетоновані боєприпаси, або інші завчасно не виявлені вибухові пристрої, що можуть спричинити небезпеку для життя та здоров’я. Користуйтесь виключно перевіреними шляхами сполучення. Про всі підозрілі предмети, повідомляйте представників ООС, – йдеться у повідомленні. 

Фото: https://ternopoliany.te.ua

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.