Калинівка напівпорожня. Від вибуху в штабі вибило вікна

1:19
Автор: Тетяна Панкратьєва
Become a Patron!

Сьогодні ввечері на складах біля Калинівки, що під Вінницею, почали вибухати боєприпаси. Жителів наколишніх сіл евакуюють.

01:27 Як повідомляє з місця подій журналіст Вежі, місто Калинівка повністю відімкнена від газопостачання та електропостачання. Електрика вмикається тільки точково. Зокрема у Надзвичайному штабі, створеному при ОДА. Кілька хвилин тому штаб евакуювався в укриття після чергового потужного вибуху біля Калинівки. За словами заступника голови ОДА деякі автомобілі, що пересувалися по трасі вздовж Калинівки, вже зачіпляло осколками. Водночас, за словами радника голови ОДА Євгена Семенова, евакуація Калинівки відбувається спокійно. Місто напівпорожнє і в суцільній темряві. Невдовзі в штабі очікується брифінг першого заступника голови ОДА Андрія Гижка. Найближчим часом до роботи штабу має долучитися вище керівництво держави.

Читайте також: Вибухи у Калинівці: оновлюється

01:32 Вибуховою хвилею вибило вікна в приміщенні штабу в Калинівці.

Кілька хвилин тому сильним вибухом вибило вікна у приміщенні Калинівськоі РДА, де наразі зібрався надзвичайний штаб з питань ліквідації наслідків вибухів. Усі учасники штабу разом з кількома мешканцями Калинівки екстрено евакуювалися в укриття. Між учасниками штабу пролунала інформація, що неподалік вибухнула АЗС.

Невдовзі має відбутися засідання штабу, на якому чиновники обіцяють оприлюднити останню інформацію щодо надзвичайної ситуації.

При штабі діє диспетчерський пункт, який відслідковує ситуацію в місті та намагається виявити мешканців, які досі не евакуювалися з Калинівки.

Читайте також: Людям важко евакуюватися з Калинівки – трасу перекрито. Користувачі пишуть про снаряди “Граду”

Головне фото – Уніан