Йога, мейкап і шлюбні обітниці: у Вінниці влаштують MamaFest

9:09
Автор: Віталія Мазур

У Вінниці 14 травня з нагоди відзначення в Україні Дня матері відбудеться MamaFest. Концерт, заняття з йоги, розваги для дітей та шлюбні обітниці як у перший день створення сім’ї – усе це приготували для вінницьких родин організатори фестивалю.

MamaFest розпочнеться у суботу о 14:00 в парку Дружби народів. Прийшовши на свято, мами зможуть отримати безкоштовну зачіску та макіяж від студентів Вінницького центру професійної-технічної освіти технологій та дизайну. Татам теж буде чим зайнятися – тут вони зможуть пограти в теніс та взяти участь у різноманітних спортивних розвагах. Для діток буде організоване містечко з атракціонами.

  • Родзинкою фестивалю стануть саме шлюбні обітниці. Коли мама зробить зачіску і мейкап, тато теж причепуриться, подружжя може згадати перший день свого сімейного життя – поновити свої шлюбні обіцянки. Для цього буде створено спеціальну зону, де також можна буде зробити родинне фото на згадку, – розповіла співорганізатор фестивалю, представник ГО «Вінницька Європейська стратегія» Вероніка Бабич.

За її словами, фестиваль триватиме до 18:00. За цей час учасникам заходу можна буде позайматися йогою просто неба, пройти курс з першої домедичної допомоги та визначити – яка вінницька родина найспортивніша. Цей конкурс буде відбуватися у вигляді естафети, переможці отримають гарні призи.

А музично-танцювальну атмосферу свята створюватимуть вінницькі виконавці. До прикладу, Ярослав Шостак продемонструє мистецтво бітбоксу, а Діана Подолянчук  проведе майстер-клас зі східного танцю. Організатори обіцяють – буде затишно і весело.

Головне фото – dobrenok.com