Java і JavaScript: де можна опанувати мови програмування та що завдяки цьому можна навчитися робити

18:55
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Реклама

Програміст – сучасна, важлива та високооплачувана професія. Однак вона вимагає сучасних знань та практичних навичок, а отже – професійних викладачів. 

Тож якщо ви саме шукаєте можливість опанувати професію програміста та вивчити мову програмування Java – зверніть увагу на курс Java Pro https://itea.ua/ru/courses-itea/java-dev/java-pro/ або ж Javascript Development https://itea.ua/ru/courses-itea/js-dev/ – це саме те, що потрібно у світі програмування. 

Так, аби бути затребуваним програмістом – потрібно присвятити час та докласти певних зусиль, однак при грамотному підході цей процес можна полегшити та пришвидшити. 

Курс Java Pro

Мова програмування Java унікальна тим, що поєднує у собі простоту та водночас можливість втілювати у життя доволі складні архітектурні рішення. Також Java – універсальна, адже дозволяє розробляти як прості, так і доволі складні системи. 

Завдяки цьому Java завоювала прихильність ком’юніті програмістів й утримує свої лідерські позиції вже тривалий час. 

У курсі – 54 заняття (162 години протягом чотирьох з половиною місяців) з викладачами-практиками. Цього цілком достатньо, аби комплексно опанувати мову Java, її синтаксис та можливості. Якщо ми говоримо про можливості застосування знань, то це, серед іншого, розробка мобільних програм або веб-додатків.

Також, що дуже важливо, завдяки навчанню можна отримати не лише теоретичні знання, а й практичні навички зі створення різних за складністю додатків та проєктів. 

Курс, під час якого є можливість працювати в групах над реальними проєктами, підійде як для новачків, які лише збираються опанувати Java і хочуть зробити це якомога швидше, так і для розробників, які прагнуть змінити свій напрямок роботи. 

Навчання відбувається за програмою, що створена фахівцями топових IT-компаній. До слова, у межах курсу ви отримуєте два заняття з англійської для визначення свого рівня та вивчення корисної для ІТ лексики. 

Завдяки курсу Java Pro ви навчитесь писати різні проєкти мовою Java, писати модульні тести й працювати за TDD, створювати свій завантажувач класів, розробляти деякі IoC-контейнери. Додатково до цього ви проходите мінікурс з soft skills, отримуєте всебічну підтримку клієнтського сервісу та можливість працевлаштуватися у топові ІТ-компанії. 

Javascript Development

Мова програмування JavaScript, що популярна серед молодих девелоперів, часто використовується у браузерах. Зокрема її застосовують для розробки призначених для користувача інтерфейсів з використанням тих чи інших фреймворків та для створення інтерактивних вебсторінок.

Окрім цього, JavaScript використовується базами даних CouchDB і MongoDB (для написання сценаріїв та формування запитів), а також деякими платформами для десктопів та серверів.

Серед іншого, для навчання можна обрати окремі курси з вивчення js-бібліотек Angular, React та Vue.

Після проходження курсу ви зможете не лише розуміти модель програмування цієї мови, а й навчитесь працювати з різноманітними функціями та конструкціями, створювати JavaScript-плагіни, реалізовувати та за потреби оптимізувати анімації для браузерів. Окрім того, завдяки курсу ви зможете створювати Angular-додатки, додатки на Node.js, вебсервіси на express.js і не тільки. 

До слова, ймовірність працевлаштування після навчання за комплексною програмою – 95%.