Історія «Текстум», або Як прийшла ідея створення курсу «SEO-копірайтинг для малого та середнього бізнесу»

10:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

Партнерський матеріал 

Агентство контент-маркетингу «Текстум» було засноване 25 червня 2014 року, перший офіс знаходився у Жмеринці. Головною нашою послугою завжди був SEO-копірайтинг для сайтів підприємців. Він користується найбільшим попитом і зараз, оскільки клієнти мають змогу оцінити результативність SEO-текстів, які сприяють підвищенню відвідуваності на сайті та збільшенню продажів.

Завдяки постійному попиту на цю послугу у постійних клієнтів, ми розвиваємось та збільшуємо штат. Але знаходити нових копірайтерів у Жмеринці ставало все важче, тому у 2019 році офіс «Текстум» переїхав у Вінницю. Так ми частково вирішили кадрове питання. Але у піки завантаження нам усе одно не вистачає кваліфікованих копірайтерів.

У перші роки роботи ми брали спеціалістів без досвіду і навчали за власною методикою. Тоді в «Текстум» були й прості замовлення на рерайтинг, на яких могли «набити руку» новачки. Зараз у нас у роботі здебільшого набагато відповідальніші та складніші проекти, тому починаємо співпрацювати лише з досвідченими копірайтерами. 

Окрім клієнтських проектів, ми з 2017 року ведемо блог на корпоративному сайті. Він дозволяє копірайтерам-новачкам самостійно підвищувати рівень знань та здобувати практичні навички. Відвідуваність нашого сайту становить близько 12 тисяч користувачів у місяць.

  ALT-Відвідуваність сайту «Текстум»

Чималий досвід у навчанні копірайтерів, велика база теоретичного та практичного матеріалу, наявність в команді експертів за такими напрямками як SEO-просування, web-дизайн, контент-маркетинг, надихнули нас на створення курсу «SEO-копірайтинг для малого та середнього бізнесу»

Про курс

Перший потік цього курсу стартує 2 листопада у Вінниці у коворкінгу «Артинов». Тривалість курсу — з 2 листопада по 21 січня 2021 року. Заняття проходитимуть 2 рази на тиждень по 1 годині (30 хвилин практики та 30 хвилин теорії). По завершенню уроку — тести та іспит у кінці курсу.  

Кому і чому буде корисне навчання?

Усім, хто хоче навчитись заробляти гроші онлайн. Не має значення, чоловік ви чи жінка, яка у вас освіта, який ваш вік. В нас є досвід навчання копірайтингу людей у віці від 45 років. І практика показує, що вони пишуть якісні тексти, оскільки мають досвід і знання у певній сфері, а то й не одній, на відміну від молодого покоління. 

Якщо вам подобається писати тексти, якщо ви людина відповідальна і серйозно ставитесь до виконання завдань, маєте високий рівень самоорганізації, то зможете мати постійний дохід від 7000 грн у місяць. Ми навчимо вас самостійно знаходити замовлення, працювати на біржах контенту — Advego та Text.ru. 

Власникам сайтів. Якщо ви тільки розпочинаєте свій бізнес, напевно, кошти для розвитку обмежені. На перших порах ви зможете самостійно наповнювати свій сайт, а коли побачите перші результати — отримаєте можливість оплачувати послуги копірайтерів та контролювати їх роботу.

Копірайтерам та маркетологам з досвідом роботи. Зазвичай самостійно розвиватись складно. Тому наш курс буде корисний і досвідченим копірайтерам. Ви навчитесь робити круту інфографіку для текстів, більше дізнаєтесь про SEO від досвідченого експерта, опануєте мистецтво написання статей, які зараз користуються попитом й отримують емоційний відгук у користувачів.

Штатним копірайтерам. Якщо ви працюєте на підприємстві, саме зараз час провести бесіду зі своїм директором та обґрунтувати йому необхідність навчання. А переваги дійсно будуть відчутні. Це підвищення відвідуваності сайту та зростання продажів.

Чи можна без курсу стати досвідченим копірайтером?

Так, можна. Але цей варіант підходить не всім, бо копірайтинг — це не лише написання текстів. Це й інфографіка та створення нескладних картинок, SEO, клієнтський сервіс. І самостійно знайти якісний теоретичний матеріал у кожній з цих сфер — достатньо складне завдання, особливо для новачка.

Без навчання ви будете постійно робити помилки, навчатись на них самостійно. А це часто призводить до того, що людина просто втрачає віру у себе та покидає цю дистанційну роботу, яка має багато переваг. Серед них — можливість працювати у зручний для себе час, відсутність обмеження у розмірі заробітку.  

На курсі ж ми поділимося своїм багаторічним досвідом, з кожного заняття буде відеозапис, який ви зможете переглядати, коли виникне бажання чи потреба. Наші уроки — 30 хвилин теорії та 30 хвилин практики. У кінці курсу — іспит та видача іменного диплома, дійсність якого перевіряється на нашому офіційному сайті. Окрім цього, кращих учнів ми візьмемо працювати в штат у ТОВ «Текстум Вінниця».

Тому запрошуємо усіх, кому цікаво стати фрилансером чи здобути сучасну професію з подальшим працевлаштуванням і хорошими перспективами, на наш курс.