Інститут Майбутнього у Вінниці спрогнозує інформаційні процеси у 2018 році

9:28
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Цієї середи, 21 лютого, о 18:30 у вінницькому Соціохабі (вул. Пушкіна, 11) аналітичний центр Український інститут майбутнього презентує прогноз під назвою “2018: виклики і можливості”.

Український інститут майбутнього – це незалежний аналітичний центр, що базується у Києві та надає компетентну оцінку подіям в Україні та світі, пропонує майданчик для дискусій на актуальні теми, формулює конкретні рекомендації до дій та пропонує ефективні рішення.

Прогноз 2018 під загальною назвою “Виклики та можливості” – це збірка висновків експертів Ukrainian Institute for the Future про майбутнє інформаційних процесів у сферах:

– міжнародної та внутрішньої політики
– національної безпеки та оборони
– економіки
– інфраструктури
– енергетики
– правоохоронної та судової систем
– освіти

Дослідження проводилося протягом року на основі загальних тенденцій розвитку галузей.

Метою презентації є сприяння плануванню розвитку країни, області, міста, і як наслідок – допомога в ухваленні успішної стратегії на майбутнє.

Доповідачі:
Виконавчий директор інституту – Віктор Андрусів.
Директор програми внутрішня та міжнародна політика – Юрій Романенко.

На презентацію прогнозу організатори заходу зарпошують представників місцевих органів влади, депутатів міського та обласного рівня, лідерів громадської думки, громадських активістів, підприємців, що бажають бути на крок попереду викликів сьогодення. В анонсі зазначається, що вхід вільний, однак кількість місць обмежена

Презентація відбуватиметься 21 лютого 2018 року у вінницькому Соціохабі «Місто зі змістом» за адресою вул. Пушкіна, 11 з 18:30 по 20:30.