Інсайд: Даріна Красновецька випустила дебютний музичний альбом, який презентувала у Польщі

18:51
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Вінничанка Даріна Красновецька, яка минулого року зайняла 4 місце на Дитячому Євробаченні, записала свій перший альбом та презентувала його у Польщі. 

Дебютний EP співачки “Інсайд” складається з шести треків, перший з яких має таку ж назву, як і весь альбом. Він також є і в лайв-версії як бонусний трек. На своїй сторінці у Фейсбук Даріна зазначила, що його записали з другого дубля, а також опублікувала відео, на якому співає цю пісню під акомпонемент Михайла Клименка (гурт ADAM).

Цікаво, що другою піснею в альбомі є “Say Love”, з якою Даріна Красновецька зайняла 4 місце на Дитячому Євробаченні 2018 у Мінську.

Решта треків “Інсайду” називаються: “Однакові” (Darina Krasnovetska & Adam), який вийшов на початку цього року, “In My Eyes”, “Що робиш ти” і “The Child of the Sun”.

Їх усі можна послухати за ЦИМ посиланням.

До речі, продюсером першого альбому Даріни став саме Михайло Клименко, для якого це теж стало дебютом.

  • Ми працюємо з малою з Євробачення минулого року, і в нас чьоткий тандем. До речі, це мій дебют як продюсера, – написав музикант на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вперше цей альбом Даріна Красновецька презентувала на сольному концерті у Кракові, який відбувся 25 листопада. В одному з інтерв’ю дівчинка пояснила це рішення тим, що після участі в конкурсі “Євробачення” саме у Польщі має найбільше прихильників, і саме вони постійно запитували, коли ж концерт.

Також Михайло Клименко повідомив, що в Україні Даріна презентуватиме свій альбом вже після Нового року. Однак поки що жодних анонсів немає.

Прочитати інтерв’ю з Даріною Красновецькою, в якому співачка розповіла Vежі про те, як змінилося її життя, про нові проекти, початок кар’єри і як у віці 11 років вона пройшла зіркове загартовування інтенсивними турами та місяцями підготовки до “Євробачення”, можна за ЦИМ посиланням.

Фото альбому – зі сторінки Михайла Клименка у Фейсбук
Головне фото – junioreurovision.tv

Читайте також: Дитяче Євробачення і сльози Монатіка: історія юної вінничанки Даріни Красновецької

Читайте також: Вінничанка Даріна Красновецька виконала гімн на Майдані Незалежності в Києві разом з Тіною Кароль та Аліною Паш. ВІДЕО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.