× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Іграшки, солодощі та книги: вінницькі школярі передали майже тисячу подарунків дітям на схід. ВІДЕО

11:00
Автор: Катерина Дядюк

Для дітей, які живуть у зоні проведення операції Об’єднаних сил, учні вінницької школи №25 зібрали подарунки. Таку акцію – «Діти дітям» –  в навчальному закладі влаштовують уже вдруге. І цьогоріч відправлять 900 пакунків.

У сюжеті «UA:Вінниця» йдеться, що у школі поглиблено вивчають іноземні мови, тому колектив започаткував таку традицію до Дня подяки.

День подяки – свято з тривалою історією, що відзначається у багатьох країнах світу і переважно пов’язане із закінченням сільськогосподарських робіт. Головна мета – подякувати Богові за врожай та допомогу у вирощенні врожаю та за усі досягнення нації упродовж року (джерело – uk.wikipedia.org).

У сюжеті йдеться, що подарунки учні з батьками збирати протягом чотирьох днів. У коробки поклали зошити, книжки, іграшки, солодощі та листівки.

Зі слів директорки Олени Нечипорук, до благодійної акції долучилися усі 27 класів, які є у школі.

Пакунки учні приносили до вестибюлю школи. Там їх позначали: для дітей якого віку цей подарунок і для хлопчика, чи для дівчинки.

Наприклад, третьокласниця Юлія Сотська, підготувала одразу п’ять пакунків. Каже, хоче бути схожою на свого тата, який займається благодійністю. Крім того дівчинка написала листівку з побажанням «Веселих свят» і з проханням, щоб дівчинка, чи хлопчик, який її отримає, надіслали таку ж листівку їй у відповідь.

– Такі подарунки потрібно робити, тому що зараз є такі діти, які багато чого не мають через те, що в їхній країні йде війна. І хотілось би їм щось подарувати, щоб в них були речі, які дійсно їм цікаві, – поділився третьокласник Олександр Краєвський.

Батькам вінницьких учнів така акція теж подобається.

Ми з великим задоволенням долучилися до цієї акції, тому що це є повчально для дітей: вони навчаються бути маленькими благодійниками, – поділилася мама Марина Вітковська. – В нас в Україні відбувається зараз на сході складна ситуація і багато дітей не мають можливості отримати ті самі невеличкі подаруночки. Тому це є важливим.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.