× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Хто наступний? Вінницькі активісти атакували черговий зал ігрових автоматів. ФОТОРЕПОРТАЖ

20:51
Автор: Vежа

Активісти організація “Народна воля” сьогодні, 29 березня здійснили атаку на ще один незаконний, на їхню думку, гральний заклад, що працює у Вінниці.

Цього разу “жертвою” юнаків у масках стала гральна зала на вулиці Князів Коріатовичів неподалік ТЦ “Форум”. 15 чоловік у медичних масках швидко увірвалися до ігрової зали, де був лише один відвідувач – він швидко втік. Тож у залі залишилася лише дівчина-адміністраторка, яка перелякалася так, що навіть не встигла викликати ні поліцію, ні охорону.

    

Протягом 15-хвилин група активістів розмалювали залу гаслами “Ні гральному бізнесу!” та “Ганьба!”, залили фарбою монітори, знищили мережеві кабелі для техніки. За тим – швидко покинули приміщення.

       

Активісти розповідають, що вже самі збились з рахунку, скільки ігрових залів у Вінниці вони атакували. Кажуть – продовжуватимуть і далі попри те, що після цих нападів ігрові зали відновлюють свою роботу. Однак вважають, що така їхня діяльність приносить збитки таким закладам і, можливо, в майбутньому вони зрозуміють, що їхня діяльність стане не рентабельною.

За підрахунками хлопців – таких закладів у Вінниці понад сотня, тож “роботи” їм вистачить на найближчий час.

     

Що стосується нещодавно відкритої ігрової зали на вул. Соборній у приміщенні центральної синагоги міста, активісти пояснюють, що поки її не атакують, бо “шкода архітектурної пам’ятки”.

Фото Ольги Мірошниченко

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.