“Хто ми? Психоаналіз українців”: у Вінниці запрошують на перегляд документального кіно

17:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

Завтра, 7 липня, на території артпростору “ПІЧ” відбудеться показ документального фільму “Хто ми? Психоаналіз українців” українського режисера Олександра Ткачука. Після кінопоказу відбудеться онлайн-зустріч із творцем фільму. 

Як йдеться на Facebook-сторінці Асоціації “КУТ”, стрічка – фільм-дослідження колективних психотравм ХХ століття та як вони впливають на сучасних українців.

Автори фільму називають його колективним сеансом психотерапії у формі кіно, за час перегляду якого ми маємо згадати, що сталося і зрозуміти як це на нас вплинуло. Ми маємо опрацювати наші травми, аби стати здоровою і успішною нацією. І це лише перший крок. Автори фільму вважають, що Перша і Друга світові війни, Голодомор, Розстріляне Відродження, репресії і тотальний контроль понад 70 років під час окупації комуністичним режимом – це не просто трагічне минуле, а колективна психологічна травма, яка передалась сучасним поколінням українців і яка не дає змоги вийти на новий рівень суспільного і державного розвитку, – зазначено в анонсі. 

Героями фільму стали, зокрема, відомі українці: публіцисти, поети, науковці, економісти і навіть колишні президенти країни. У картині зібрані свідчення українців, які пережили Голодомор, та розповідається про те, як знищували населення в різних частинах країни.

Коли: четвер, 7 липня, 18:00.

Де: Артпростір “ПІЧ”, (вул. Пушкіна, 25).

Фото – з Facebook-сторінки Асоціації “КУТ”

Читайте також: “КУТ”: у Вінниці митці презентували культурну асоціацію “Колаборація Українських Творців”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.