× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Хотів переплисти Дністер у дитячому басейні: на Вінниччині затримали незвичайного порушника кордону. ФОТО

12:28
Автор: Vежа

Прикордонники Вінниччини затримали чоловіка, який планував дістатися Молдови, перепливши Дністер у гумовому дитячому басейні. 

Подія сталася опівночі на 14 лютого. Як йдеться в повідомленні, “патруль виявив на березі надувний дитячий басейн та насос. Згодом службовий собака допоміг знайти та затримати власника басейну, який заховався у кущах.

 

Затриманий виявився 32-річним молдованином. Чоловік через проблеми з документами вирішив повертатися із заробітків до сім’ї у незаконний спосіб. Така подорож могла б закінчитися трагічно. Порушник, мабуть, не врахував несприятливі погодні умови, стрімку течію та глибину Дністра на цій ділянці – до 10 метрів”, – зазначають прикордонники.

На офіційному сайті Державної прикордонної служби повідомляють, що “за спробу незаконного перетинання кордону порушника притягнули до адміністративної відповідальності. Після з’ясування всіх обставин молдованин повернеться додому живим та неушкодженим, але потрапити в Україну найближчі три роки не зможе, тому що прикордонники прийняли рішення про заборону в’їзду”.

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.