× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Хірургічний центр у Вінниці отримав французьке обладнання та готовий відкритися влітку. ВІДЕО

9:40
Автор: Микола Геркалюк

Під час свого робочого візиту до Вінниці прем’єр-міністр Володимир Гройсман завітав і до нового хірургічного корпусу лікарні ім. Пирогова. Раніше уряд виділив 100 мільйонів гривень на ремонт і закупку обладнання для операційних та реанімаційного відділення.

Про це повідомляє Vinbazar. На виділені кошти закупляють частину обладнання.

Сьогодні ми привезли 11 операційних столів, 15 операційних ламп і плюс ще 13 апаратів електрохірургії. На 100 мільйонів, які виділені були восени, проведені повністю тендерні закупівлі. Зараз укладаємо угоди, обладнання буде поступати в січні-лютому, – розповів Олександр Жупанов, головний лікар обласної лікарні ім. Пирогова.

Також він розповів, що те обладнання на сьогоднішній день вважається найкращим. Це столи від французького виробника, а все електробладнання з Німеччини. 

А на 100 мільйонів від уряду закупляють ліжка для реанімаційних відділень, наркозно-дихальну систему, слідкуюче обладнання та багато іншого. Воно все теж від європейських виробників.

Після усіх закупівель буде відбуватись навчання для персоналу. Планують кілька етапів – в Україні та закордоном.

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмили Грабович, хірургічний корпус може запрацювати вже влітку 2018 року, якщо уряд зможе виділити фінанси на другу чергу закупівель.

Я думаю, що віднайдуться в кабміні кошти для того щоб ми завершили другу чергу, закупили все обладнання, яке є в проекті й корпус почне працювати, – розповіла вона.   

Очільник уряду в свою чергу заявив, що сприятиме тому, щоб заклад почав працювати вчасно.  

Читайте також: У жовтні хірургічний корпус “Пироговки” отримає нове обладнання, а в листопаді запрацює повністю

Фото: http://vinnytsiahistory.org.ua/ та https://vinbazar.com

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.