Гурт “Без обмежень” приїде до Вінниці з презентацією нового альбому

9:18
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вже за півтора місяці, 10 жовтня вінницька публіка зможе почути і побачити концерт українського гурту “Без обмежень” 

Як зазначено на сторінці події, під час концерту буде презентовано новий альбом, що називається “Буду з тобою”.

“Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитися своїми почуттями. Кожен виступ “Без обмежень” – це шалений потік енергії і емоцій, які важко описати словами” – йдеться в анонсі концерту.

«Хочеш» – це перший сингл із нового альбому команди. Композицію називають найніжнішою піснею гурту.

На концерті, окрім нового альбому, також лунатимуть й пісні, що добре знайомі шанувальникам гурту. Також організатори обіцяють, що команда розповість про свої плани на майбутнє та про враження від турів, що вже відбулися.

Концерт відбудеться 10 жовтня у “Feride Plaza”, що за адресою вулиця Пирогова, 23-а. Початок – о 19:00. Вартість квитків – від 300 до 600 гривень, а придбати їх можна онлайн або замовити за телефонами: 093-274-54-94 та 097-374-54-94.

«Без обмежень» (англ. Without Limits) – український рок-гурт, що розпочав свою діяльність із Мукачева (Закарпаття) у 1999 році.

На початку 2014-го гурт представив пісню «Мамині слова», яку присвятили героям Небесної сотні. Текст пісні був написаний за 20 хвилин, згодом музиканти створили до нього музику.

Навесні гурт відіграв низку патріотичних концертів під гаслом «Без війни», а влітку разом з іншими музикантами поїхали в тур «Підтримаємо своїх» містами Донбасу, загалом тур охопив 15 міст, аудиторією концертів були мирні жителі та українські військові.

Зазначимо, що тур розпочався 22 квітня в Черкасах, далі концерти тривали по усіх регіонах України, а закінчиться тур 18 грудня великим концертом у Київському Палаці Спорту. Вінниця є передостаннім містом, де “Без обмежень” виступить цьогоріч.