Грози, подекуди шквали: на Вінниччині прогнозують погіршення погодних умов

17:04
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Український гідрометцентр попереджає, що завтра, 17 серпня, на території Вінницької області прогнозують грози. Оголошений перший рівень небезпечності.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Укргідрометцентру.

 – 17 серпня вночі на крайньому заході грози, вдень у західних, Житомирській, Вінницькій областях грози, подекуди шквали 15-20 м/с, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, у прогнозі на тиждень Центр попереджає, що починаючи з вівторка через територію України із заходу на схід буде проходити холодний атмосферний фронт. Відтак, повідомляється про затік прохолодного повітря з північного заходу, що спричинить припинення спеки у більшості регіонів.

– Завтра у західних, Житомирській та Вінницькій областях, 18-19 серпня з поступовим поширенням на всю територію України пройдуть помірні, місцями значні грозові дощі, в окремих районах град та шквали 15-22 м/с.
Температура найближчої доби вночі 14-20°, вдень 27-33°, 18 серпня у західних, більшості північних та Вінницькій областях, 19 серпня в Україні, крім південного сходу, зниження температури вночі до 10-16°, вдень до 20-26°, – йдеться в повідомленні.

Графіка – Укргідрометцентр
Ілюстративне фото – img.cas.sk